WEDSTRIJD
09.03.19 | Halve finale | Naiktha Bains | Lulu Sun | 6-4, 4-6, 6-1 | W25 Mildura | Grass |
STATISTIEKEN
Naiktha Bains | Lulu Sun | |
1e Service % | 51/77 (66%) | 61/100 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/51 (69%) | 39/61 (64%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/26 (54%) | 16/39 (41%) |
Benutte Breakpoints | 5/10 (50%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 45/100 (45%) | 28/77 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 94/177 (53%) | 83/177 (47%) |
Dubbele fouten | 3 | 7 |
Aces | 4 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Naiktha Bains | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Lulu Sun | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Naiktha Bains | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Lulu Sun | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Naiktha Bains | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Lulu Sun | |
0-0, 15-0, 30-0, 15-30, 15-40 | ||
Naiktha Bains | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Lulu Sun | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Naiktha Bains | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Lulu Sun | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Naiktha Bains | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Lulu Sun | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Naiktha Bains | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Lulu Sun | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Naiktha Bains | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Lulu Sun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Naiktha Bains | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-4 | Lulu Sun | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Naiktha Bains | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Lulu Sun | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
4-6 |
3 | ||
Naiktha Bains | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Lulu Sun | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Naiktha Bains | 1-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Lulu Sun | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Naiktha Bains | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Lulu Sun | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Naiktha Bains | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Naiktha Bains vs. Lulu Sun - onderlinge wedstrijden
09.03.19 | Halve finale | Naiktha Bains | Lulu Sun | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Mildura | Grass |
Naiktha Bains form & Lulu Sun form
Naiktha Bains - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Maria Kozyreva | 1-6, 7-614, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Fernanda Labrana | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Seibold | 7-5, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Destanee Aiava | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Yuki Naito | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Sayaka Ishii | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Tenika Mcgiffin | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fanny Stollar | 7-5, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Carole Monnet | 1-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Lena Papadakis | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Yukina Saigo | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Soha Sadiq | 5-7, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Despina Papamichail | 4-6, 7-64, 0-6 | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Anna Siskova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Prague - Hard | ||||
30.07.23 Kwalif. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sinja Kraus | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Sramkova | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Viktorija Golubic | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Birmingham - Grass | ||||
17.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nottingham - Grass | ||||
10.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Snigur | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Yanina Wickmayer | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Rabat - Clay | ||||
21.05.23 Kwalif. | vs. Timea Babos | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eudice Wong Chong | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Bodrum - Clay | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W60 Zagreb - Clay | ||||
08.05.23 Kwalif. | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Haverlag | 3-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail |
Lulu Sun - laatste wedstrijden
W75 Ricany - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Talia Gibson | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Havlickova | 6-2, 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 6-0, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
20.02.24 2e ronde | vs. Jelena Ostapenko | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde | vs. Paula Badosa Gibert | 6-4, Paula Badosa Gibert - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
18.02.24 Finale | vs. Heather Watson | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Nikola Bartunkova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Mika Stojsavljevic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Barbora Palicova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Merel Hoedt | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mai Hontama | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Su Jeong Jang | 6-1, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Heather Watson | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Mccartney Kessler | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.12.23 Kwalif. | vs. Viktoria Hruncakova | 7-61, 7-64 | wedstrijd detail | |
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Destanee Aiava | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Stacey Fung | 0-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Martina Okalova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Robin Anderson | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Katherine Sebov | 3-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Louisa Chirico | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Conny Perrin | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Marina Stakusic | 6-4, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Fanny Stollar | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Katarina Jokic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Rancho - Hard | ||||
15.10.23 Finale | vs. Yuliia Starodubtseva | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail |