WEDSTRIJD
05.10.15 | 1e ronde van de kwal. | Naiktha Bains | Rebecca Jones | 6-0, 6-2 | Cairns | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
25.03.96, 28 Jaar
25.03.96, 28 Jaar
Naiktha Bains vs. Rebecca Jones - onderlinge wedstrijden
05.10.15 | 1e ronde van de kwal. | Naiktha Bains | Rebecca Jones | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | Cairns | Hard |
Naiktha Bains form & Rebecca Jones form
Naiktha Bains - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Maria Kozyreva | 1-6, 7-614, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Fernanda Labrana | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Seibold | 7-5, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Destanee Aiava | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Yuki Naito | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Sayaka Ishii | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Tenika Mcgiffin | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fanny Stollar | 7-5, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Carole Monnet | 1-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Lena Papadakis | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Yukina Saigo | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Soha Sadiq | 5-7, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Despina Papamichail | 4-6, 7-64, 0-6 | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Anna Siskova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Prague - Hard | ||||
30.07.23 Kwalif. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sinja Kraus | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Sramkova | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Viktorija Golubic | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Birmingham - Grass | ||||
17.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nottingham - Grass | ||||
10.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Snigur | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Yanina Wickmayer | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Rabat - Clay | ||||
21.05.23 Kwalif. | vs. Timea Babos | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eudice Wong Chong | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Bodrum - Clay | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W60 Zagreb - Clay | ||||
08.05.23 Kwalif. | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Haverlag | 3-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail |
Rebecca Jones - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
13.07.20 1e ronde | vs. Zara Brankovic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.07.20 1e ronde | vs. Shura Poppe | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.07.20 1e ronde | vs. Grace Schumacher | 3-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Alana Parnaby | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Tovich | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Mia Repac | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lexie Weir | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Hamilton - Hard | ||||
10.02.20 1e ronde | vs. Tamara Barad Itzhaki | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Launceston - Hard | ||||
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Di Tommaso | 6-3, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
06.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Port - Hard | ||||
11.02.19 Kwalif. | vs. Charlotte Kempenaers-Pocz | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Hetrel | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Toowoomba - Hard | ||||
07.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Tiana Windbuchler | 3-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cairns - Hard | ||||
16.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Erin Routliffe | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
02.11.15 1e ronde van de kwal. | vs. Kaylah Mcphee | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
19.10.15 1e ronde van de kwal. | vs. Mary Ann Liu | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Cairns - Hard | ||||
05.10.15 1e ronde van de kwal. | vs. Naiktha Bains | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tweed Heads - Hard | ||||
28.09.15 1e ronde van de kwal. | vs. Somer Dalla-Bona | 6-3, 3-6, - Rebecca Jones - scratch | wedstrijd detail | |
Melbourne - Clay | ||||
30.03.15 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Bran | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
30.03.15 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Bozovic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Mornington - Clay | ||||
23.03.15 2e ronde van de kwal. | vs. Catherine Krueger | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Port Pirie - Hard | ||||
02.03.15 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Ryles | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Clare - Hard | ||||
23.02.15 1e ronde van de kwal. | vs. Indi-Arna Morris | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Clay | ||||
07.04.14 1e ronde van de kwal. | vs. Maika Jae Tanpoco | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Sydney - Hard | ||||
04.03.13 1e ronde van de kwal. | vs. Tammy Srbinovski | 6-2, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail |