WEDSTRIJD
01.02.23 | 1e ronde | Naiktha Bains | Roopa Bains | 6-1, 6-0 | W60 Burnie | Hard |
STATISTIEKEN
Naiktha Bains | Roopa Bains | |
1e Service % | 29/41 (71%) | 23/38 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/29 (72%) | 9/23 (39%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/12 (58%) | 2/15 (13%) |
Benutte Breakpoints | 6/6 (100%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/38 (71%) | 13/41 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 55/79 (70%) | 24/79 (30%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Roopa Bains | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Naiktha Bains | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Roopa Bains | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Naiktha Bains | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Roopa Bains | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Naiktha Bains | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Roopa Bains | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Naiktha Bains | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Roopa Bains | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Naiktha Bains | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Roopa Bains | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Naiktha Bains | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Roopa Bains | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Naiktha Bains vs. Roopa Bains - onderlinge wedstrijden
01.02.23 | 1e ronde | Naiktha Bains | Roopa Bains | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W60 Burnie | Hard |
22.09.22 | 2e ronde | Naiktha Bains | Roopa Bains | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Darwin | Hard |
Naiktha Bains form & Roopa Bains form
Naiktha Bains - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Maria Kozyreva | 1-6, 7-614, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Fernanda Labrana | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Seibold | 7-5, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Destanee Aiava | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Yuki Naito | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Sayaka Ishii | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Tenika Mcgiffin | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fanny Stollar | 7-5, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Carole Monnet | 1-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Lena Papadakis | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Yukina Saigo | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Soha Sadiq | 5-7, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Despina Papamichail | 4-6, 7-64, 0-6 | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Anna Siskova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Prague - Hard | ||||
30.07.23 Kwalif. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sinja Kraus | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Sramkova | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Viktorija Golubic | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Birmingham - Grass | ||||
17.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nottingham - Grass | ||||
10.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Snigur | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Yanina Wickmayer | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Rabat - Clay | ||||
21.05.23 Kwalif. | vs. Timea Babos | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eudice Wong Chong | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Bodrum - Clay | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W60 Zagreb - Clay | ||||
08.05.23 Kwalif. | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Haverlag | 3-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail |
Roopa Bains - laatste wedstrijden
W60 Canberra - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natalie Barbir | 4-6, - Roopa Bains - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Ya-Yi Yang | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.03.23 Kwalif. | vs. Ashlee Narker | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sophia Fry | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Swan - Grass | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. En Shuo Liang | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Swan - Grass | ||||
21.02.23 1e ronde | vs. Lily Taylor | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Burnie - Hard | ||||
07.02.23 1e ronde | vs. Destanee Aiava | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Burnie - Hard | ||||
01.02.23 1e ronde | vs. Naiktha Bains | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.01.23 Kwalif. | vs. Tamara Bajagic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Traralgon - Hard | ||||
22.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Alana Subasic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Traralgon - Hard | ||||
15.11.22 1e ronde | vs. Priska Madelyn Nugroho | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
31.10.22 Kwalif. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Milan Krish | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Priska Madelyn Nugroho | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.10.22 Kwalif. | vs. Jemma Carbis | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
11.10.22 1e ronde | vs. Priscilla Hon | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.10.22 Kwalif. | vs. Beatrice Nicole Stoica | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
04.10.22 1e ronde | vs. Lisa Mays | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darwin - Hard | ||||
22.09.22 2e ronde | vs. Naiktha Bains | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.09.22 1e ronde | vs. Summer Hupfeld | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.09.22 Kwalif. | vs. Natalie Barbir | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Darwin - Hard | ||||
15.09.22 2e ronde | vs. Destanee Aiava | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.09.22 1e ronde | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
28.07.22 2e ronde | vs. Ashleigh Simes | 7-64, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.07.22 1e ronde | vs. Stefani Webb | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.07.22 Kwalif. | vs. Vivian Yang | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Nicole Stoica | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jamie Lau | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
19.07.22 1e ronde | vs. Amy Stevens | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
22.08.20 1e ronde | vs. Annerly Poulos | 6-3, 6-76, 8-10 | wedstrijd detail |