WEDSTRIJD
17.08.21 | Kwalif. | Naima Karamoko | Irina Dshandshgava | 6-4, 6-3 | W15 Warmbad | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Austria
13.05.02, 21 Jaar
13.05.02, 21 Jaar
Naima Karamoko vs. Irina Dshandshgava - onderlinge wedstrijden
17.08.21 | Kwalif. | Naima Karamoko | Irina Dshandshgava | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Warmbad | Clay |
Naima Karamoko form & Irina Dshandshgava form
Naima Karamoko - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Celine Simunyu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Ella Haavisto | 6-4, 5-7, 10-7 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Naoko Eto | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tian Jialin | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Pauline Payet | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Ines Ibbou | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.02.24 Kwalif. | vs. Sandeepti Singh Rao | 6-3, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lucie Brun | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-2, 6-74, 9-11 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Martial | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Elena Pridankina | 7-5, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 6-3, 3-0, Gergana Topalova - scratch | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Natalia Szabanin | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dariia Monakhova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Louise Kerstin Marie Ternstrom | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Helena Stevic | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Lea Bathellier | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Abigail Amos | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
14.09.23 Kwartfinale | vs. Alexandra Shubladze | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Anna Gabric | 6-4, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ayla Aksu | 5-2, Ayla Aksu - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arlinda Rushiti | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Conny Perrin | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Eleonora Alvisi | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail |
Irina Dshandshgava - laatste wedstrijden
W15 Annenheim - Clay | ||||
25.05.22 1e ronde | vs. Ines Faltinger | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.05.22 Kwalif. | vs. Jana Vanik | 7-5, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Palmanova - Clay | ||||
21.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Mettraux | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sarah Iliev | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Miu Yabuta | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.11.21 Kwalif. | vs. Xinxin Yao | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 3-0, Emma Van Poppel - scratch | wedstrijd detail | |
14.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nifemi Akinbiyi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
06.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Polina Pavlova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Vienna - Clay | ||||
29.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Enola Chiesa | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Darya Shvartsmann | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Warmbad - Clay | ||||
17.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maren Benko | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.08.21 Kwalif. | vs. Naima Karamoko | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-75, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
03.08.21 Kwalif. | vs. Alexandra Iordache | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Demi Tran | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Yara Alhogbani | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
27.07.21 Kwalif. | vs. Aya El Aouni | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Del Mar Sanchez | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Aline Thommen | 6-2, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Katharina Hering | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Meryem Alexandra Guener | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.05.21 Kwalif. | vs. Antonia Ruzic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Rocchetti | 6-4, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Amina Bolat | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Madrid - Clay | ||||
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Sanchez Rodriguez | 4-6, 6-3, 14-16 | wedstrijd detail | |
W15 Haabneeme - I. hard | ||||
16.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
26.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sonja Krtenova | 6-4, 0-6, 10-7 | wedstrijd detail |