WEDSTRIJD
09.08.21 | 1e ronde van de kwal. | Naima Karamoko | Nicole Gadient | 6-3, 6-3 | W15 Bratislava | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Switzerland
07.08.98, 25 Jaar
28926 $
07.08.98, 25 Jaar
28926 $
Naima Karamoko vs. Nicole Gadient - onderlinge wedstrijden
09.08.21 | 1e ronde van de kwal. | Naima Karamoko | Nicole Gadient | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Bratislava | Clay |
29.08.16 | 1e ronde | Naima Karamoko | Nicole Gadient | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | Sion | Clay |
Naima Karamoko form & Nicole Gadient form
Naima Karamoko - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Celine Simunyu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Ella Haavisto | 6-4, 5-7, 10-7 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Naoko Eto | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tian Jialin | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Pauline Payet | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Ines Ibbou | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.02.24 Kwalif. | vs. Sandeepti Singh Rao | 6-3, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lucie Brun | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-2, 6-74, 9-11 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Martial | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Elena Pridankina | 7-5, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 6-3, 3-0, Gergana Topalova - scratch | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Natalia Szabanin | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dariia Monakhova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Louise Kerstin Marie Ternstrom | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Helena Stevic | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Lea Bathellier | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Abigail Amos | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
14.09.23 Kwartfinale | vs. Alexandra Shubladze | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Anna Gabric | 6-4, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ayla Aksu | 5-2, Ayla Aksu - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arlinda Rushiti | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Conny Perrin | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Eleonora Alvisi | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail |
Nicole Gadient - laatste wedstrijden
W25 Monastir - Hard | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 6-0, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Julia Adams | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Olga Golas | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Annelin Bakker | 1-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Romane Longueville | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Karolina Kozakova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Marie Villet | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Carola Cavelli | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Lea Bathellier | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tasnim Ismail | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Phillippa Preugschat | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Nylander Altelius | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Ines Murta | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Teresa Franco Dias | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Selina Atay | 6-2, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Denisa Hindova | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Fiona Ganz | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Agustina Chlpac | 6-2, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Britt Du Pree | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mio Mushika | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
22.08.23 Kwalif. | vs. Klara Veldman | 7-66, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Duffel - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Veronika Podrez | 2-6, 6-2, 4-10 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lisa Claeys | 1-6, 7-5, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Min Chae Kim | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
25.07.23 Kwalif. | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Jurina | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Evialina Laskevich | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |