WEDSTRIJD
04.04.21 | 1e ronde van de kwal. | Naima Karamoko | Nikol Palecek | 4-6, 6-4, 10-6 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Serbia
15.11.03, 20 Jaar
15.11.03, 20 Jaar
Naima Karamoko vs. Nikol Palecek - onderlinge wedstrijden
04.04.21 | 1e ronde van de kwal. | Naima Karamoko | Nikol Palecek | 4-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Naima Karamoko form & Nikol Palecek form
Naima Karamoko - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Celine Simunyu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Ella Haavisto | 6-4, 5-7, 10-7 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Naoko Eto | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tian Jialin | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Pauline Payet | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Ines Ibbou | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.02.24 Kwalif. | vs. Sandeepti Singh Rao | 6-3, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lucie Brun | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-2, 6-74, 9-11 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Martial | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Elena Pridankina | 7-5, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 6-3, 3-0, Gergana Topalova - scratch | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Natalia Szabanin | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dariia Monakhova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Louise Kerstin Marie Ternstrom | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Helena Stevic | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Lea Bathellier | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Abigail Amos | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
14.09.23 Kwartfinale | vs. Alexandra Shubladze | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Anna Gabric | 6-4, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ayla Aksu | 5-2, Ayla Aksu - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arlinda Rushiti | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Conny Perrin | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Eleonora Alvisi | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail |
Nikol Palecek - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Karin Altori | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vivien Sandberg | 2-6, 6-4, 12-14 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Sara Donnini | 4-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Lena Ebster | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Eleni Christofi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Vasilisa Borisova | 6-2, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aya Bychenko | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
12.09.23 Kwalif. | vs. Daria Yesypchuk | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Doroteja Petrovic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Fatma Idrizovic | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Naoko Eto | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Veronika Udina | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Veleva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Linda Klimovicova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anja Stankovic | 0-3, - Nikol Palecek - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Arina Bulatova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Shuyue Ma | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Katerina Petrova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kate Zueva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.04.23 Kwalif. | vs. Helena Buchwald | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kateryna Diatlova | 7-61, 3-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofiya Volkova | 7-65, 5-0, Sofiya Volkova - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joy De Zeeuw | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Iva Primorac | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tianmi Mi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Helena Mohamed | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Marente Sijbesma | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
14.09.22 1e ronde | vs. Nikola Breckova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.09.22 Kwalif. | vs. Defne Cirpanli | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |