WEDSTRIJD
14.02.21 | 1e ronde van de kwal. | Naoko Eto | Beatrice Laura Pirtac | 6-2, 6-4 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ireland
08.12.03, 20 Jaar
08.12.03, 20 Jaar
Naoko Eto vs. Beatrice Laura Pirtac - onderlinge wedstrijden
14.02.21 | 1e ronde van de kwal. | Naoko Eto | Beatrice Laura Pirtac | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Naoko Eto form & Beatrice Laura Pirtac form
Naoko Eto - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nia Gelashvili | 5-7, 2-5, - Naoko Eto - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Naima Karamoko | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Celia Anson Sanchez | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Montreal - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Bronte Murgett | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Sara-Maria Calmuschi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zynah Amber Salar | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Brossard - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Marton | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Papamoa - Hard | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Carolann Delaunay | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.12.23 Kwalif. | vs. Yanni Liu | 3-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shannon Spencer | 1-6, 6-1, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Wellington - Hard | ||||
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ashley Katz | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Milan Krish | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Wilva Chan | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laquisa Khan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Suana Tucakovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Nikol Palecek | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ivana Milosevic | 6-1, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marie Weckerle | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amber Maatman | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
03.08.23 1e ronde | vs. Anet Angelika Koskel | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Mariella Minetti | 6-1, 1-0, Mariella Minetti - scratch | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mimi Khreliats | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Faltinger | 6-72, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maya Bordereau | 6-3, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Tainan - Clay | ||||
12.06.23 Kwalif. | vs. Yuyun Chen | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vierumaki - Hard | ||||
07.05.23 Kwalif. | vs. Milla Kotamaeki | 2-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
W15 Varberg - Clay | ||||
02.05.23 Kwalif. | vs. Tilde Jagare | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Clara Nilsson | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Fukui - Hard | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Minori Ishida | 2-6, - Naoko Eto - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liana Cammilleri | 2-6, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail |
Beatrice Laura Pirtac - laatste wedstrijden
W40 Funchal - Hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matilde Jorge | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hollie Smart | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Jurna | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Madison Frahn | 3-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nina Vargova | 1-3, - Beatrice Laura Pirtac - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Grechkina | 0-6, - Beatrice Laura Pirtac - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cayetana Gay | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Charaeva | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Figueira - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Semenova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Corroios - Hard | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Khomutsianskaya | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cantanhede - Carpet | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aryana Bartlett | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 La - Hard | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 La - Hard | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anja Wildgruber | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emira Stafford | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.05.23 2e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Jannat Chiripal | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vanshita Pathania | 6-3, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Maya Drozd | 0-3, - Beatrice Laura Pirtac - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nao Phang Ziyi | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maddalena Giordano | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Wei Zheng | 2-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jade Marie | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. India Fenieys | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gina Kondos | 6-4, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yizhen Zheng | 1-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.03.23 1e ronde | vs. Savanna Ly | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Mykytyn | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicole Gadient | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |