WEDSTRIJD
19.02.23 | 1e ronde van de kwal. | Naroa Aranzabal | Alisha Reayer | 6-4, 0-6, 10-8 | W15 Manacor | Hard |
STATISTIEKEN
Spain
24.08.05, 18 Jaar
24.08.05, 18 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
United Kingdom
29.06.99, 24 Jaar
29.06.99, 24 Jaar
Naroa Aranzabal vs. Alisha Reayer - onderlinge wedstrijden
19.02.23 | 1e ronde van de kwal. | Naroa Aranzabal | Alisha Reayer | 6-4, 0-6, 10-8 | wedstrijd detail | W15 Manacor | Hard |
Naroa Aranzabal form & Alisha Reayer form
Naroa Aranzabal - laatste wedstrijden
W35 Antalya - Clay | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mile Cibulskyte | - | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Friederike Nolte | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Defne Cirpanli | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
15.11.23 Kwalif. | vs. Anastasiia Firman | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Victoria Lazarova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Celia Anson Sanchez | 6-3, 6-75, 1-10 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Judith Hernandez Miranda | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Irene Vigara Ramos | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
03.04.23 Kwalif. | vs. Anastasiya Kuparev | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Palazon | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Giulia Tedesco | 6-70, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Naoko Eto | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
14.03.23 Kwalif. | vs. Giulia Tedesco | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marija Semenistaja | 4-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
01.03.23 Kwalif. | vs. Ruth Roura Llaverias | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yara Alhogbani | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Christine Junge-Ilges | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Camilla Gennaro | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alisha Reayer | 6-4, 0-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.12.22 Kwalif. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-3, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
13.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Aldea Wesselly | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.12.22 Kwalif. | vs. Natalija Senic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Stevanovic | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Anna Chekanskaya | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.11.22 Kwalif. | vs. Izabela Heinzova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Andreea-Mihwela Onitoiu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Salvi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.10.22 Kwalif. | vs. Petja Drame | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Alana Tuayeva | 5-7, 6-0, 10-3 | wedstrijd detail |
Alisha Reayer - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Jiho Shin | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Alisa Baranovska | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Kate Mansfield | 2-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amelia Fortescue | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nahia Berecoechea | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mendoza - Clay | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-4, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valeria Ramirez Mesina | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Lujan - Clay | ||||
25.09.23 Kwalif. | vs. Candela Vazquez | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Victoria Marchesini | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Foxhills - Hard | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Danielle Daley | 4-6, 6-1, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Rosario - Clay | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Leyla Fiorella Britez Risso | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Chiara Di Genova | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Valentina Mutilba | 6-4, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Pozarenko | 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.05.23 Kwalif. | vs. Magdalini Adaloglou | 1-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
16.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lara Charles | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Arina Rodionova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 Kwalif. | vs. Sarah Copley | 6-4, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Teodora Prisadnikova | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
24.04.23 Kwalif. | vs. Diana Martynov | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lauren Mcminn | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
21.03.23 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
14.03.23 1e ronde | vs. Rosa Vicens Mas | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabel Skoog | 4-6, 6-1, 10-12 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naroa Aranzabal | 4-6, 6-0, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tilde Stromquist | 6-2, 1-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katriin Saar | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail |