WEDSTRIJD
06.02.22 | 1e ronde van de kwal. | Naroa Aranzabal | Julia Keranovic | 6-0, 6-1 | W15 Villena | Hard |
STATISTIEKEN
Spain
24.08.05, 18 Jaar
24.08.05, 18 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Sweden
23.01.98, 26 Jaar
23.01.98, 26 Jaar
Naroa Aranzabal vs. Julia Keranovic - onderlinge wedstrijden
06.02.22 | 1e ronde van de kwal. | Naroa Aranzabal | Julia Keranovic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Villena | Hard |
Naroa Aranzabal form & Julia Keranovic form
Naroa Aranzabal - laatste wedstrijden
W35 Antalya - Clay | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mile Cibulskyte | - | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Friederike Nolte | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Defne Cirpanli | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
15.11.23 Kwalif. | vs. Anastasiia Firman | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Victoria Lazarova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Celia Anson Sanchez | 6-3, 6-75, 1-10 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Judith Hernandez Miranda | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Irene Vigara Ramos | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
03.04.23 Kwalif. | vs. Anastasiya Kuparev | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Palazon | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Giulia Tedesco | 6-70, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Naoko Eto | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
14.03.23 Kwalif. | vs. Giulia Tedesco | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marija Semenistaja | 4-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
01.03.23 Kwalif. | vs. Ruth Roura Llaverias | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yara Alhogbani | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Christine Junge-Ilges | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Camilla Gennaro | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alisha Reayer | 6-4, 0-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.12.22 Kwalif. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-3, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
13.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Aldea Wesselly | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.12.22 Kwalif. | vs. Natalija Senic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Stevanovic | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Anna Chekanskaya | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.11.22 Kwalif. | vs. Izabela Heinzova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Andreea-Mihwela Onitoiu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Salvi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.10.22 Kwalif. | vs. Petja Drame | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Alana Tuayeva | 5-7, 6-0, 10-3 | wedstrijd detail |
Julia Keranovic - laatste wedstrijden
W15 Gurugram - Hard | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Srinidhi Sridhar | 6-1, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Jhajjar - Clay | ||||
14.02.23 Kwalif. | vs. Arthi Muniyan | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Saumya Vig | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Jhajjar - Clay | ||||
06.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sahira Singh | 7-5, 5-7, 11-13 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
28.11.22 Kwalif. | vs. Sol Rabin | 6-74, 7-63, 5-10 | wedstrijd detail | |
27.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Delfina Yanez | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Mar - Clay | ||||
21.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Pimentel | 5-7, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Rocchetti | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Kamenska | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Patricia Grigoras | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Garcia Miralles Rebeca | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Carlota Garcia Alonso | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ena Koike | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
19.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Love-Star Alexis | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Norrkoping - Clay | ||||
23.08.22 Kwalif. | vs. Anastasia Pettersson | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Danderyd - Clay | ||||
09.08.22 Kwalif. | vs. Fanny Norin | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sonja Wedenski | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Frederiksberg - Clay | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Inge Vijsma | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Zarovna | 6-70, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Ystad - Clay | ||||
20.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
07.06.22 Kwalif. | vs. Victoria Borodulina | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Doroteja Petrovic | 6-3, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Noa Krznaric | Noa Krznaric - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W25 Varberg - Clay | ||||
09.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Danielsson | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.05.22 Kwalif. | vs. Anet Angelika Koskel | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
02.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tilda Hessleryd | 6-0, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nicol Benesova | 6-3, 2-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Naroa Aranzabal | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Helsingborg - I. hard | ||||
09.11.21 Kwalif. | vs. Naima Karamoko | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail |