WEDSTRIJD
18.10.22 | Kwalif. | Naroa Aranzabal | Veronika Udina | 6-2, 6-1 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Naroa Aranzabal | Veronika Udina | |
1e Service % | 31/57 (54%) | 28/44 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/31 (65%) | 13/28 (46%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/26 (54%) | 2/16 (13%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/44 (66%) | 23/57 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/101 (62%) | 38/101 (38%) |
Dubbele fouten | 10 | 8 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Naroa Aranzabal | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Veronika Udina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Naroa Aranzabal | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Veronika Udina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Naroa Aranzabal | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Veronika Udina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Naroa Aranzabal | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Veronika Udina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Naroa Aranzabal | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Veronika Udina | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Naroa Aranzabal | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Veronika Udina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Naroa Aranzabal | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-1 | Veronika Udina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Naroa Aranzabal | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
Spain
24.08.05, 18 Jaar
24.08.05, 18 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
17.10.05, 18 Jaar
17.10.05, 18 Jaar
Naroa Aranzabal vs. Veronika Udina - onderlinge wedstrijden
18.10.22 | Kwalif. | Naroa Aranzabal | Veronika Udina | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Naroa Aranzabal form & Veronika Udina form
Naroa Aranzabal - laatste wedstrijden
W35 Antalya - Clay | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mile Cibulskyte | - | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Friederike Nolte | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Defne Cirpanli | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
15.11.23 Kwalif. | vs. Anastasiia Firman | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Victoria Lazarova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Celia Anson Sanchez | 6-3, 6-75, 1-10 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Judith Hernandez Miranda | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Irene Vigara Ramos | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
03.04.23 Kwalif. | vs. Anastasiya Kuparev | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Palazon | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Giulia Tedesco | 6-70, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Naoko Eto | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
14.03.23 Kwalif. | vs. Giulia Tedesco | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marija Semenistaja | 4-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
01.03.23 Kwalif. | vs. Ruth Roura Llaverias | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yara Alhogbani | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Christine Junge-Ilges | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Camilla Gennaro | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alisha Reayer | 6-4, 0-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.12.22 Kwalif. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-3, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
13.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Aldea Wesselly | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.12.22 Kwalif. | vs. Natalija Senic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Stevanovic | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Anna Chekanskaya | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.11.22 Kwalif. | vs. Izabela Heinzova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Andreea-Mihwela Onitoiu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Salvi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.10.22 Kwalif. | vs. Petja Drame | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Alana Tuayeva | 5-7, 6-0, 10-3 | wedstrijd detail |
Veronika Udina - laatste wedstrijden
W25 Sharm - Hard | ||||
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariam Atia | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Chanel Janssen | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ju-Yun Jeng | 1-6, 6-2, 9-11 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Bolotova | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Irem Kurt | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Daria Zelinskaya | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Martina Smolenova | 4-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Snigireva | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Adi Gavish | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Ilic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nikol Palecek | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Burenina | 6-3, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Mozgaleva | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yoana Moneva | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Wiem Boubaker | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruien Zhang | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Karina Jumazhanova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sem Hazes | 7-5, 1-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Meryem Alexandra Guener | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Sevcikova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Meryem Alexandra Guener | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sabina Dadaciu | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiia Sergienko | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Shubladze | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Vasileva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.11.22 1e ronde | vs. Sabina Dadaciu | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Julia Lovqvist | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.10.22 Kwalif. | vs. Naroa Aranzabal | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Daniela Darta Feldmane | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail |