WEDSTRIJD
18.07.21 | 1e ronde van de kwal. | Naroa Aranzabal | Weronika Jasmina Forys | 6-2, 6-3 | W15 Amarante | Hard |
STATISTIEKEN
Spain
24.08.05, 18 Jaar
24.08.05, 18 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Poland
25.12.98, 25 Jaar
25.12.98, 25 Jaar
Naroa Aranzabal vs. Weronika Jasmina Forys - onderlinge wedstrijden
18.07.21 | 1e ronde van de kwal. | Naroa Aranzabal | Weronika Jasmina Forys | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Amarante | Hard |
Naroa Aranzabal form & Weronika Jasmina Forys form
Naroa Aranzabal - laatste wedstrijden
W35 Antalya - Clay | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mile Cibulskyte | - | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Friederike Nolte | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Defne Cirpanli | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
15.11.23 Kwalif. | vs. Anastasiia Firman | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Victoria Lazarova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Celia Anson Sanchez | 6-3, 6-75, 1-10 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Judith Hernandez Miranda | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Irene Vigara Ramos | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
03.04.23 Kwalif. | vs. Anastasiya Kuparev | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Palazon | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Giulia Tedesco | 6-70, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Naoko Eto | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
14.03.23 Kwalif. | vs. Giulia Tedesco | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marija Semenistaja | 4-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
01.03.23 Kwalif. | vs. Ruth Roura Llaverias | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yara Alhogbani | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Christine Junge-Ilges | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Camilla Gennaro | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alisha Reayer | 6-4, 0-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.12.22 Kwalif. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-3, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
13.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Aldea Wesselly | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.12.22 Kwalif. | vs. Natalija Senic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Stevanovic | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Anna Chekanskaya | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.11.22 Kwalif. | vs. Izabela Heinzova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Andreea-Mihwela Onitoiu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Salvi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.10.22 Kwalif. | vs. Petja Drame | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Alana Tuayeva | 5-7, 6-0, 10-3 | wedstrijd detail |
Weronika Jasmina Forys - laatste wedstrijden
W15 Oran - Clay | ||||
24.05.22 1e ronde | vs. Eleanor Baglow | 1-6, 0-2, - Weronika Jasmina Forys - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Oran - Clay | ||||
18.05.22 2e ronde | vs. Ines Ibbou | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.05.22 1e ronde | vs. Snehal Mane | 4-6, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
16.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lola Estevez Varrenti | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Radom - Clay | ||||
08.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Laboutkova | 6-75, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
03.08.21 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Grodzisk - Clay | ||||
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nastja Kolar | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Amarante - Hard | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Naroa Aranzabal | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Wroclaw - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Soboleva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
06.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Eliz Maloney | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
24.07.20 1e ronde | vs. Urszula Nebelska | 7-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.06.20 1e ronde | vs. Paulina Jastrzebska | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.01.20 1e ronde | vs. Victoria Muntean | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.20 Kwalif. | vs. Vinciane Remy | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.01.20 1e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Warsaw - Clay | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andreea Ghitescu | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Grodzisk - Clay | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Muntean | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bytom - Clay | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Don - Carpet | ||||
15.07.19 1e ronde | vs. Angeles Moreno Barranquero | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.02.19 Kwalif. | vs. Jantje Tilbuerger | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 6-4, 2-6, 20-18 | wedstrijd detail | |
Frydek Mistek - Clay | ||||
11.09.18 1e ronde | vs. Karolina Kubanova | 1-2, - Weronika Jasmina Forys - scratch | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar - Clay | ||||
07.09.18 Kwartfinale | vs. Ioana Gaspar | 2-6, - Weronika Jasmina Forys - scratch | wedstrijd detail | |
06.09.18 2e ronde | vs. Nikola Breckova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.09.18 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Clay | ||||
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Yudanov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Savitaipale - Clay | ||||
31.07.18 1e ronde | vs. Anna Iakovleva | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
26.02.18 Kwalif. | vs. Timea Pavlickova | 4-6, 6-1, 2-3, - Weronika Jasmina Forys - scratch | wedstrijd detail | |
25.02.18 2e ronde van de kwal. | vs. Yosr Elmi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |