WEDSTRIJD
08.08.21 | Finale | Nastasja Mariana Schunk | Darya Astakhova | 4-6, 6-2, 6-0 | W25 Bydgoszcz | Clay |
STATISTIEKEN
Nastasja Mariana Schunk | Darya Astakhova | |
1e Service % | 47/67 (70%) | 52/79 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/47 (64%) | 27/52 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/20 (65%) | 9/27 (33%) |
Benutte Breakpoints | 7/10 (70%) | 3/9 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 43/79 (54%) | 24/67 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 86/146 (59%) | 60/146 (41%) |
Dubbele fouten | 6 | 4 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Darya Astakhova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Nastasja Mariana Schunk | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Darya Astakhova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nastasja Mariana Schunk | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Darya Astakhova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nastasja Mariana Schunk | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Darya Astakhova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nastasja Mariana Schunk | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Darya Astakhova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Nastasja Mariana Schunk | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Darya Astakhova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Nastasja Mariana Schunk | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Darya Astakhova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Nastasja Mariana Schunk | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Darya Astakhova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nastasja Mariana Schunk | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Darya Astakhova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nastasja Mariana Schunk | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Darya Astakhova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nastasja Mariana Schunk | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Darya Astakhova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nastasja Mariana Schunk | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Darya Astakhova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nastasja Mariana Schunk | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nastasja Mariana Schunk vs. Darya Astakhova - onderlinge wedstrijden
08.08.21 | Finale | Nastasja Mariana Schunk | Darya Astakhova | 4-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Bydgoszcz | Clay |
Nastasja Mariana Schunk form & Darya Astakhova form
Nastasja Mariana Schunk - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-74, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Eala | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Kathleen Kanev | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Iida Heinonen | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Alison Van Uytvanck | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Sinja Kraus | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Daria Snigur | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Polona Hercog | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Xinyu Gao | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Emiliana Arango | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Mona Barthel | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sada Nahimana | 6-75, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
13.01.24 Halve finale | vs. Manon Leonard | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Laura Hietaranta | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 4-6, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Elena Malygina | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Valeriya Yushchenko | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Vittoria Modesti | 6-3, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Sabina Dadaciu | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nikoletta Muller | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Rikke De Koning | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Iuliia Iudenko | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Valeriya Yushchenko | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Anastasia Safta | 1-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Darya Astakhova - laatste wedstrijden
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Emerson Jones | 4-6, 3-2, - Darya Astakhova - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
26.11.23 Finale | vs. Taylah Preston | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.11.23 Halve finale | vs. Joanna Garland | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Sakura Hosogi | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Maya Joint | 2-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Ella Seidel | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dalila Spiteri | 6-0, 6-73, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 0-4, - Darya Astakhova - scratch | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Nina Potocnik | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
20.08.23 Finale | vs. Gergana Topalova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.08.23 Halve finale | vs. Dalila Jakupovic | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Angelina Wirges | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Weronika Ewald | 6-1, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
13.08.23 Finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.08.23 Halve finale | vs. Vivian Wolff | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.08.23 Kwartfinale | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Verena Meliss | 7-66, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Vivian Wolff | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Alana Parnaby | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Tamara Zidansek | 3-6, 3-3, - Darya Astakhova - scratch | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 7-66, 6-3 | wedstrijd detail |