WEDSTRIJD
19.06.20 | 1e ronde | Nastasja Mariana Schunk | Jule Niemeier | 6-1, 6-0 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Jule Niemeier | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP], 40-40 | ||
Nastasja Mariana Schunk | 1-0 | |
0-0, 15-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Jule Niemeier | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Nastasja Mariana Schunk | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
4-0 | Jule Niemeier | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Nastasja Mariana Schunk | 4-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Jule Niemeier | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Nastasja Mariana Schunk | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-30 | ||
1-0 | Jule Niemeier | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-40 | ||
Nastasja Mariana Schunk | 2-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-30, 40-40 | ||
3-0 | Jule Niemeier | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
Nastasja Mariana Schunk | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Jule Niemeier | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nastasja Mariana Schunk vs. Jule Niemeier - onderlinge wedstrijden
07.05.22 | Halve finale | Nastasja Mariana Schunk | Jule Niemeier | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | W100 Wiesbaden | Clay |
19.06.20 | 1e ronde | Nastasja Mariana Schunk | Jule Niemeier | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Nastasja Mariana Schunk form & Jule Niemeier form
Nastasja Mariana Schunk - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-74, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Eala | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Kathleen Kanev | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Iida Heinonen | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Alison Van Uytvanck | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Sinja Kraus | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Daria Snigur | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Polona Hercog | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Xinyu Gao | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Emiliana Arango | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Mona Barthel | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sada Nahimana | 6-75, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
13.01.24 Halve finale | vs. Manon Leonard | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Laura Hietaranta | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 4-6, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Elena Malygina | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Valeriya Yushchenko | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Vittoria Modesti | 6-3, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Sabina Dadaciu | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nikoletta Muller | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Rikke De Koning | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Iuliia Iudenko | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Valeriya Yushchenko | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Anastasia Safta | 1-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Jule Niemeier - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde | vs. Tamara Zidansek | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Storm Hunter | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nao Hibino | 7-65, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Jessica Pegula | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde | vs. Varvara Gracheva | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.02.24 Kwalif. | vs. Claire Liu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Natalija Stevanovic | 7-65, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Caty McNally | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.02.24 Kwartfinale | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.02.24 2e ronde | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
11.02.24 Finale | vs. Rebecca Marino | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Whitney Osuigwe | 6-4, 5-7, 7-62 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Carol Zhao | 7-66, 6-74, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Hanna Chang | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 6-1, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
31.01.24 2e ronde | vs. Ekaterina Alexandrova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Anna Blinkova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Harriet Dart | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Renata Zarazua | 4-6, 7-5, 6-79 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-74, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
31.12.23 Kwalif. | vs. Elena Gabriela Ruse | 0-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elysia Bolton | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Clara Burel | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
02.11.23 Kwartfinale | vs. Lea Boskovic | 1-6, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Ayla Aksu | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 1-6, 6-3, Martyna Kubka - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |