WEDSTRIJD
15.07.20 | 1e ronde | Nastasja Mariana Schunk | Tamara Korpatsch | 6-4, 7-63 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
Nastasja Mariana Schunk | 0-1 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Nastasja Mariana Schunk | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 0-30, 15-30, 40-30[BP] | ||
Nastasja Mariana Schunk | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
4-2 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40 | ||
Nastasja Mariana Schunk | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-3 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Nastasja Mariana Schunk | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nastasja Mariana Schunk | 6-5 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nastasja Mariana Schunk | 1-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Nastasja Mariana Schunk | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 30-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Nastasja Mariana Schunk | 3-2 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Nastasja Mariana Schunk | 3-4 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40 | ||
Nastasja Mariana Schunk | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-40[BP] | ||
7-63 |
3 | ||
0-0 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nastasja Mariana Schunk | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40[BP] | ||
1-1 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Nastasja Mariana Schunk | 1-2 | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Nastasja Mariana Schunk | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-40[BP] | ||
1-5 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-40 | ||
7-63 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nastasja Mariana Schunk vs. Tamara Korpatsch - onderlinge wedstrijden
25.07.20 | 1e ronde | Tamara Korpatsch | Nastasja Mariana Schunk | 5-7, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
15.07.20 | 1e ronde | Nastasja Mariana Schunk | Tamara Korpatsch | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail |
Nastasja Mariana Schunk form & Tamara Korpatsch form
Nastasja Mariana Schunk - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-74, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Eala | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Kathleen Kanev | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Iida Heinonen | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Alison Van Uytvanck | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Sinja Kraus | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Daria Snigur | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Polona Hercog | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Xinyu Gao | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Emiliana Arango | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Mona Barthel | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sada Nahimana | 6-75, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
13.01.24 Halve finale | vs. Manon Leonard | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Laura Hietaranta | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 4-6, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Elena Malygina | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Valeriya Yushchenko | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Vittoria Modesti | 6-3, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Sabina Dadaciu | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nikoletta Muller | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Rikke De Koning | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Iuliia Iudenko | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Valeriya Yushchenko | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Anastasia Safta | 1-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Tamara Korpatsch - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mai Hontama | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Greetje Minnen | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Elina Avanesyan | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Erika Andreeva | 7-65, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Danilovic | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Barbora Krejcikova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bernarda Pera | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Naomi Osaka | 3-6, 6-79 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Eva Lys | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Daria Snigur | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 6-1, 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 Kwalif. | vs. Ellen Perez | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ena Shibahara | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
29.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ashlyn Krueger | 6-77, 1-6 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Ons Jabeur | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Yue Yuan | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Irina-Camelia Begu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cleveland - Hard | ||||
21.08.23 1e ronde | vs. Mirra Andreeva | 0-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.08.23 Kwalif. | vs. Magdalena Frech | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miyu Kato | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Stanford - Hard | ||||
16.08.23 2e ronde | vs. Yafan Wang | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail |