WEDSTRIJD
09.11.21 | 1e ronde | Natalia Siedliska | Melisa Ercan | 1-6, 6-5, - scratch | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Natalia Siedliska | Melisa Ercan | |
1e Service % | 32/58 (55%) | 33/56 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 17/32 (53%) | 17/33 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/26 (38%) | 12/23 (52%) |
Benutte Breakpoints | 4/7 (57%) | 6/9 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/56 (48%) | 31/58 (53%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 54/114 (47%) | 60/114 (53%) |
Dubbele fouten | 5 | 0 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Natalia Siedliska | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Melisa Ercan | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Natalia Siedliska | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Melisa Ercan | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Natalia Siedliska | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-4 | Melisa Ercan | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Natalia Siedliska | 1-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-6 |
2 | ||
0-0 | Melisa Ercan | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Natalia Siedliska | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Melisa Ercan | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Natalia Siedliska | 0-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-3 | Melisa Ercan | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Natalia Siedliska | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-4 | Melisa Ercan | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Natalia Siedliska | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Melisa Ercan | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Natalia Siedliska | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Melisa Ercan | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Natalia Siedliska | 6-5 | |
0-0 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Natalia Siedliska vs. Melisa Ercan - onderlinge wedstrijden
09.11.21 | 1e ronde | Natalia Siedliska | Melisa Ercan | 1-6, 6-5, Melisa Ercan - scratch | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Natalia Siedliska form & Melisa Ercan form
Natalia Siedliska - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
16.04.24 1e ronde | vs. Linda Sevcikova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Yifan Sun | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, - Natalia Siedliska - scratch | wedstrijd detail | |
11.01.24 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Ranah Akua Stoiber | - | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Zhanel Rustemova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Piangerelli | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Gloriana Nahum | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Mariia Bergen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Luca Udvardy | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Arequipa - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Victoria Muntean | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Daniela Seguel | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bibiane Schoofs | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Radisic | 0-3, - Natalia Siedliska - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
20.07.23 3e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 2e ronde | vs. Maria Mateas | 4-1, Maria Mateas - scratch | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Lisa Pigato | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Arianna Zucchini | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Marusinova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Annelin Bakker | 3-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
05.07.23 2e ronde | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Rebeka Margareta Mertena | 7-62, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Marcelina Podlinska | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emilija Tverijonaite | 6-3, 6-72, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
15.06.23 1e ronde | vs. Petra Marcinko | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 Kwalif. | vs. Angelica Moratelli | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Curovic | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.06.23 Finale | vs. Kristina Paskauskas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Melisa Ercan - laatste wedstrijden
W35 Traralgon - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Miho Kuramochi | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Katie Swan | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Lanlana Tararudee | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Georgiana Ruhrig | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Katie Swan | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Mio Mushika | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Monique Barry | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Gumulya | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Kaitlin Quevedo | 1-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Megan Markov | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sijia Wei | - Melisa Ercan - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yuriko Miyazaki | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Taylah Preston | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Miho Kuramochi | 6-70, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 1e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Sabastiani Leon | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tenika Mcgiffin | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Maya Joint | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Elysia Bolton | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mana Ayukawa | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Yuki Naito | 7-5, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Mia Horvit | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Ikumi Yamazaki | 6-72, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde | vs. Laquisa Khan | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
14.09.23 Kwartfinale | vs. Talia Gibson | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Lily Fairclough | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Maddison Inglis | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Misaki Matsuda | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |