WEDSTRIJD
16.12.16 | Halve finale | Natalia Vikhlyantseva | Lesley Pattinama Kerkhove | 6-1, 7-65 | Dubai | Hard |
STATISTIEKEN
Natalia Vikhlyantseva | Lesley Pattinama Kerkhove | |
1e Service % | 46/67 (69%) | 42/63 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 36/46 (78%) | 28/42 (67%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/21 (57%) | 8/21 (38%) |
Benutte Breakpoints | 3/5 (60%) | 1/5 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/63 (43%) | 19/67 (28%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 75/130 (58%) | 55/130 (42%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces | 5 | 2 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Natalia Vikhlyantseva vs. Lesley Pattinama Kerkhove - onderlinge wedstrijden
16.12.16 | Halve finale | Natalia Vikhlyantseva | Lesley Pattinama Kerkhove | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | Dubai | Hard |
24.10.16 | Kwalif. | Natalia Vikhlyantseva | Lesley Pattinama Kerkhove | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | Poitiers | I. hard |
Natalia Vikhlyantseva form & Lesley Pattinama Kerkhove form
Natalia Vikhlyantseva - laatste wedstrijden
W60 Prerov - Clay | ||||
23.08.22 1e ronde | vs. Dominika Salkova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
02.08.22 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Hard | ||||
26.07.22 1e ronde | vs. Linda Noskova | 2-6, 1-3, - Natalia Vikhlyantseva - scratch | wedstrijd detail | |
24.07.22 Kwalif. | vs. Dominika Salkova | 7-63, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mariam Bolkvadze | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
16.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jaimee Fourlis | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lausanne - Clay | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ipek Oz | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Contrexeville - Clay | ||||
03.07.22 Kwalif. | vs. Lena Papadakis | 0-6, 0-4, - Natalia Vikhlyantseva - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Brescia - Clay | ||||
02.06.22 2e ronde | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.05.22 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 7-5, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
18.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Lin Zhu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W60 Grado - Clay | ||||
26.05.22 2e ronde | vs. Simona Waltert | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.05.22 1e ronde | vs. Timea Babos | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Saint - Clay | ||||
10.05.22 1e ronde | vs. Jaimee Fourlis | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Koper - Clay | ||||
05.05.22 2e ronde | vs. Sada Nahimana | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.05.22 1e ronde | vs. Ziva Falkner | 3-6, 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
W60 Zagreb - Clay | ||||
26.04.22 1e ronde | vs. Eva Lys | 4-6, 1-4, - Natalia Vikhlyantseva - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Chiasso - Clay | ||||
23.04.22 Halve finale | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.04.22 Kwartfinale | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.04.22 2e ronde | vs. Miriam Kolodziejova | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.04.22 1e ronde | vs. Rebeka Masarova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.04.22 Kwalif. | vs. Stefania Rubini | 3-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
18.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Samira De Stefano | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
13.04.22 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Oeiras - Clay | ||||
07.04.22 2e ronde | vs. Fiona Ferro | 4-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.04.22 1e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.04.22 Kwalif. | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
W60 Croissy - I. hard | ||||
29.03.22 1e ronde | vs. Ysaline Bonaventure | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail |
Lesley Pattinama Kerkhove - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Viktoria Hruncakova | 0-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Robin Anderson | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Barbora Palicova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Federica Di Sarra | 3-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Katarina Kozarov | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dalma Galfi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Thaisa Grana Pedretti | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Jule Niemeier | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Sachia Vickery | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Kwalif. | vs. Sara Bejlek | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucrezia Stefanini | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
04.12.23 1e ronde | vs. Arianne Hartono | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Natalia Szabanin | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 6-3, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Clara Tauson | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Sabine Lisicki | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Martha Matoula | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Edmonton - I. hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Arina Rodionova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Mana Kawamura | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Liv Hovde | 6-4, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Yasmine Kabbaj | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Marine Partaud | 6-4, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Eden Silva | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Robin Anderson | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 0-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Patricia Gui | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Katarina Kozarov | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail |