WEDSTRIJD
11.10.21 | 2e ronde van de kwal. | Natalie Augustinova | Anna Sofia Haseth | 7-65, 4-6, 10-5 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Czech Republic
29.01.03, 21 Jaar
29.01.03, 21 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Norway
30.08.04, 19 Jaar
30.08.04, 19 Jaar
Natalie Augustinova vs. Anna Sofia Haseth - onderlinge wedstrijden
11.10.21 | 2e ronde van de kwal. | Natalie Augustinova | Anna Sofia Haseth | 7-65, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Natalie Augustinova form & Anna Sofia Haseth form
Natalie Augustinova - laatste wedstrijden
W25 Jablonec - Clay | ||||
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gina Feistel | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
05.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Skrabalova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
25.07.22 Kwalif. | vs. Helena Buchwald | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
18.07.22 1e ronde | vs. Darja Vidmanova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
27.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Iva Sepa | 7-5, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Zara Brankovic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Carpet | ||||
28.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Misaki Matsuda | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
03.11.21 1e ronde | vs. Esther Lopez Alcaraz | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Victoria Wiche | - | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Carbonaro | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Diana Demidova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.10.21 Kwalif. | vs. Aline Thommen | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Sofia Haseth | 7-65, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
17.09.21 2e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.09.21 1e ronde | vs. Zlata Yankovskaya | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
06.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Polina Bakhmutkina | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 7-64, 10-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Laetitia Pulchartova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Soboleva | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - Clay | ||||
09.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Schmidt | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Barbora Pokorna | 3-6, 7-5, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
31.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Andjela Lopicic | 6-0, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
23.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Enola Chiesa | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zoe Richard | 4-6, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ema Bubalo | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Petrovic | 7-65, 5-7, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dora Olgungul | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Noelia Zeballos | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Anna Sofia Haseth - laatste wedstrijden
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-76, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorena Schaedel | 7-5, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Karolina Kozakova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Clara Nilsson | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Varberg - Clay | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Jana Bojovic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sandy Marti | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Helsinki - I. hard | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Kamper Malmkjaer | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Karolina Mrazikova | 2-6, 7-65, 6-10 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mihrisah Yapici | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
31.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Lovqvist | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Deniz Turan | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Norrkoping - Clay | ||||
23.08.22 1e ronde | vs. Margarita Ignatjeva | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ystad - Clay | ||||
21.06.22 Kwalif. | vs. Louise Brunskog | 7-65, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
21.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Orswall | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Norges - Hard | ||||
06.06.22 Kwalif. | vs. Pauline Courcoux | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Varberg - Clay | ||||
09.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Felicia Back | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.05.22 Kwalif. | vs. Nadiya Kolb | 6-4, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
04.05.22 1e ronde | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.05.22 Kwalif. | vs. Nadiya Kolb | 3-6, 7-64, 10-8 | wedstrijd detail | |
02.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Danielsson | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maelys Bougrat | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.03.22 1e ronde | vs. Ikumi Yamazaki | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.03.22 Kwalif. | vs. Eva Garkusha | 7-5, 6-75, 10-5 | wedstrijd detail | |
21.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sylvie Zund | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
07.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jiho Shin | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lidia Moreno Arias | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Fabienne Kim Degroot | 6-1, 1-0, Fabienne Kim Degroot - scratch | wedstrijd detail |