WEDSTRIJD
11.10.21 | 2e ronde van de kwal. | Natsuho Arakawa | Marian Gomez Pezuela Cano | 6-2, 6-1 | W15 Cancun | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Mexico
24.09.01, 22 Jaar
11883 $
24.09.01, 22 Jaar
11883 $
Natsuho Arakawa vs. Marian Gomez Pezuela Cano - onderlinge wedstrijden
11.10.21 | 2e ronde van de kwal. | Natsuho Arakawa | Marian Gomez Pezuela Cano | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Cancun | Hard |
Natsuho Arakawa form & Marian Gomez Pezuela Cano form
Natsuho Arakawa - laatste wedstrijden
W15 Kuala - Hard | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Kanako Osafune | 6-3, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Anri Nagata | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sayaka Ishii | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michaela Bayerlova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ashlee Narker | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Erina Hayashi | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Caitlin Baker | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Lea Ma | 2-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Haruna Arakawa | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Maddison Inglis | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Lily Fairclough | 7-66, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Haruna Arakawa | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Foxhills - Hard | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Madison Frahn | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Monique Barry | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Shuyue Ma | 5-7, 7-5, Shuyue Ma - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yatawee Chimchum | 6-76, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
16.06.23 Kwartfinale | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Mika Dagan Fruchtman | 2-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Zhanel Rustemova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Anastasia Sukhotina | 6-2, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Goyang - Hard | ||||
22.05.23 Kwalif. | vs. Haram Kim | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kahyeon Han | 7-61, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Eunchae Kim | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.05.23 Kwalif. | vs. Xinyu Jiang | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W80 Gifu - Hard | ||||
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pei-Chi Lee | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Osaka - Hard | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Ji-Hee Choi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osaka - Hard | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eri Shimizu | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Marian Gomez Pezuela Cano - laatste wedstrijden
W15 Tucuman - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Ana Candiotto | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Susan Doldan | 2-6, 6-0, 10-8 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Luciana Mendoza | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cordoba - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Lourdes Ayala | 3-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Carla Markus | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mendoza - Clay | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Isidora Cereso | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Lujan - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sol Rabin | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Junin - Clay | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Luna Maria Cinalli | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bragado - Clay | ||||
24.07.23 Kwalif. | vs. Lara Diaz Zayas | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Camila Rodero | 4-6, 6-4, 13-11 | wedstrijd detail | |
W25 Punta - Clay | ||||
11.07.23 Kwalif. | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Victoria Chernova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Punta - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 2-6, 6-4, 9-11 | wedstrijd detail | |
02.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maelys Bougrat | 7-5, 3-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Sabastiani Leon | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 Kwalif. | vs. Ahmani Guichard | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Carolyn Ansari | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 San - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Kylie Mckenzie | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 San - Hard | ||||
05.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alyssa Ahn | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Rancho - Hard | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Brandy Walker | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Curitiba - Clay | ||||
19.05.23 Kwartfinale | vs. Josefina Estevez | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-4, 4-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
16.05.23 1e ronde | vs. Maria Luisa Oliveira | 6-3, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
24.04.23 Kwalif. | vs. Maria Fernanda Martinez Hernandez | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
17.04.23 Kwalif. | vs. Dasha Plekhanova | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Taylor Marie Gales | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zhanel Rustemova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Gresova | 6-4, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Aysegul Mert | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |