WEDSTRIJD
25.06.12 | 1e ronde van de kwal. | Nicola Slater | Laura Schaeder | 6-4, 4-6, 6-2 | Stuttgart Vaihingen | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nicola Slater vs. Laura Schaeder - onderlinge wedstrijden
25.06.12 | 1e ronde van de kwal. | Nicola Slater | Laura Schaeder | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | Stuttgart Vaihingen | Clay |
Nicola Slater form & Laura Schaeder form
Nicola Slater - laatste wedstrijden
Surbiton - Grass | ||||
08.06.15 1e ronde van de kwal. | vs. Lucy Brown | 6-76, 7-62, 6-75 | wedstrijd detail | |
Pelham - Clay | ||||
13.04.15 1e ronde van de kwal. | vs. Elyse Lavender | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Surprise - Hard | ||||
16.02.15 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Stevenson | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.02.15 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Shishkina | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Florence - Hard | ||||
13.10.14 1e ronde van de kwal. | vs. Jamie Loeb | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Pelham - Clay | ||||
08.04.13 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Kukharchuk | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Jackson - Clay | ||||
01.04.13 1e ronde van de kwal. | vs. Ashley Weinhold | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Innisbrook - Clay | ||||
18.03.13 2e ronde van de kwal. | vs. Sachia Vickery | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.03.13 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Lawrence | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Sydney - Hard | ||||
25.02.13 1e ronde | vs. Abbie Myers | 7-63, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Mildura - Grass | ||||
18.02.13 Kwalif. | vs. Nicole Collie | 6-3, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.02.13 1e ronde | vs. Jing-Jing Lu | 5-7, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.02.13 2e ronde van de kwal. | vs. Deeon Mladin | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Launceston - Hard | ||||
04.02.13 2e ronde van de kwal. | vs. Karolina Wlodarczak | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.02.13 1e ronde van de kwal. | vs. Zuzanna Maciejewska | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Phoenix - Hard | ||||
05.11.12 1e ronde van de kwal. | vs. Christina Makarova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Florence - Hard | ||||
22.10.12 2e ronde van de kwal. | vs. Jessie Lynn Paul | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.10.12 Kwalif. | vs. Mari Osaka | 0-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.10.12 1e ronde van de kwal. | vs. Gail Falkenberg | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Rock Hill - Hard | ||||
15.10.12 1e ronde van de kwal. | vs. Vojislava Lukic | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Troy - Hard | ||||
08.10.12 Kwalif. | vs. Vojislava Lukic | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.10.12 2e ronde van de kwal. | vs. Samantha Powers | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Gainesville - Clay | ||||
01.10.12 1e ronde | vs. Yana Koroleva | 4-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
Amelia Island - Clay | ||||
24.09.12 1e ronde | vs. Yuuki Tanaka | 6-0, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Wrexham - Hard | ||||
23.07.12 1e ronde | vs. Melanie Klaffner | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Woking Foxhills - Hard | ||||
16.07.12 1e ronde van de kwal. | vs. Emilia Banos Gregorians | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.07.12 2e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.07.12 Kwalif. | vs. Stamatia Fafaliou | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.07.12 1e ronde | vs. Emily Webley-Smith | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zwevegem - Clay | ||||
09.07.12 1e ronde van de kwal. | vs. Anais Laurendon | Anais Laurendon - niet aangetreden | wedstrijd detail |
Laura Schaeder - laatste wedstrijden
W25 Heraklion - Clay | ||||
15.11.22 Kwalif. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Doroteja Petrovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
04.11.20 1e ronde | vs. Nina Stadler | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
31.10.20 Kwartfinale | vs. Andreea Rosca | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.10.20 2e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.10.20 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
09.09.20 Kwalif. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
08.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Cordenons - Clay | ||||
24.08.20 1e ronde | vs. Martina Colmegna | 6-2, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
03.07.20 1e ronde | vs. Julia Lohoff | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.07.20 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.06.20 1e ronde | vs. Laura Siegemund | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.06.20 1e ronde | vs. Romy Koelzer | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
28.01.20 1e ronde | vs. Gemma Lairon Navarro | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
23.01.20 1e ronde | vs. Julia Lovqvist | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
13.12.19 Kwartfinale | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.12.19 2e ronde | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.12.19 1e ronde | vs. Elena Gemovic | 4-1, Elena Gemovic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.12.19 Finale | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.12.19 Halve finale | vs. Josephine Boualem | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.12.19 Kwartfinale | vs. Darya Astakhova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.12.19 2e ronde | vs. Mariia Bergen | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.12.19 1e ronde | vs. Maria Kallistrou | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
21.11.19 2e ronde | vs. Olga Saez Larra | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.11.19 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 4-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
18.11.19 Kwalif. | vs. Giulia Crescenzi | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Lanca | 6-1, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
14.11.19 2e ronde | vs. Bojana Klincov | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.11.19 1e ronde | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |