WEDSTRIJD
21.06.19 | Kwartfinale | Nicole Khirin | Iveta Dapkute | 6-1, 6-2 | W15 Netanya | Hard |
STATISTIEKEN
Nicole Khirin | Iveta Dapkute | |
1e Service % | 30/48 (63%) | 22/38 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/30 (77%) | 12/22 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/18 (67%) | 5/16 (31%) |
Benutte Breakpoints | 4/6 (67%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 21/38 (55%) | 13/48 (27%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/86 (65%) | 30/86 (35%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Iveta Dapkute | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Nicole Khirin | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Iveta Dapkute | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nicole Khirin | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-1 | Iveta Dapkute | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Nicole Khirin | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Iveta Dapkute | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Nicole Khirin | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Iveta Dapkute | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Nicole Khirin | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Iveta Dapkute | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nicole Khirin | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Iveta Dapkute | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nicole Khirin | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Iveta Dapkute | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nicole Khirin vs. Iveta Dapkute - onderlinge wedstrijden
21.06.19 | Kwartfinale | Nicole Khirin | Iveta Dapkute | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Netanya | Hard |
Nicole Khirin form & Iveta Dapkute form
Nicole Khirin - laatste wedstrijden
W80 Tyler - Hard | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Maria Kononova | - | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Angella Okutoyi | 6-1, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Florence - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Fiona Crawley | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Alana Smith | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Ava Markham | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ania Hertel | 5-7, 6-4, 16-14 | wedstrijd detail | |
W60 Dallas - I. hard | ||||
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Madison Sieg | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Lena Papadakis | 6-74, 7-5, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Anna Turati | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Lara Smejkal | 6-4, 6-78, 10-3 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
01.07.23 Halve finale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.06.23 Kwartfinale | vs. Maileen Nuudi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Vlada Ekshibarova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
18.06.23 Finale | vs. Aunchisa Chanta | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.06.23 Halve finale | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.06.23 Kwartfinale | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Watsachol Sawatdee | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Shuyue Ma | 5-7, 6-3, 3-1, Shuyue Ma - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
08.06.23 1e ronde | vs. Salakthip Ounmuang | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
25.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Louisa Chirico | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Malibu - Hard | ||||
05.01.23 1e ronde | vs. Jamie Loeb | 4-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Fort - Hard | ||||
19.10.22 1e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 6-2, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Austin - Hard | ||||
01.10.22 Halve finale | vs. Peyton Stearns | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.09.22 Kwartfinale | vs. Tatum Evans | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.09.22 2e ronde | vs. Aldila Sutjiadi | 7-69, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.09.22 1e ronde | vs. Eva Guerrero Alvarez | 6-4, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
13.07.22 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.07.22 Kwalif. | vs. Radka Zelnickova | 6-3, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail |
Iveta Dapkute - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Angelina Wirges | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carlotta Moccia | 3-6, 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Sofia Milatova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Stefanie Auer | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Ioana Teodora Sava | 5-7, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Biot | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Nina Vargova | 0-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Min Liu | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Stella Kovacicova | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Aino Alkio | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Laura Mair | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Vivien Sandberg | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Xenia Bandurowska | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Josefine Falster | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Tian Jialin | 6-75, 6-2, 9-11 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Shuqian Xu | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-1, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Jenny Duerst | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Marie Weckerle | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Shuqian Xu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Ortega Redondo | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Irina Balus | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
14.11.23 Kwalif. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vanja Gudelj | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Prso | 6-1, 2-0, Ana Prso - scratch | wedstrijd detail |