WEDSTRIJD
25.01.21 | 1e ronde van de kwal. | Nicoleta Dascalu | Carole Monnet | 6-3, 3-0, - scratch | W60 Andrezieux | I. hard |
STATISTIEKEN
Nicoleta Dascalu | Carole Monnet | |
1e Service % | 20/34 (59%) | 20/36 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 17/20 (85%) | 11/20 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/14 (64%) | 8/16 (50%) |
Benutte Breakpoints | 3/5 (60%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 17/36 (47%) | 8/34 (24%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 43/70 (61%) | 27/70 (39%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Nicoleta Dascalu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Carole Monnet | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nicoleta Dascalu | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Carole Monnet | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nicoleta Dascalu | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Carole Monnet | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Nicoleta Dascalu | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Carole Monnet | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Nicoleta Dascalu | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Carole Monnet | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nicoleta Dascalu | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Carole Monnet | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Nicoleta Dascalu | 3-0 | |
0-0 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nicoleta Dascalu vs. Carole Monnet - onderlinge wedstrijden
25.01.21 | 1e ronde van de kwal. | Nicoleta Dascalu | Carole Monnet | 6-3, 3-0, Carole Monnet - scratch | wedstrijd detail | W60 Andrezieux | I. hard |
14.09.20 | Kwalif. | Carole Monnet | Nicoleta Dascalu | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | W80 Cagnes | Clay |
Nicoleta Dascalu form & Carole Monnet form
Nicoleta Dascalu - laatste wedstrijden
W60 Bellinzona - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brasov - Clay | ||||
31.05.22 1e ronde | vs. Jaimee Fourlis | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.05.22 Kwalif. | vs. Lia Karatancheva | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ioana Daria Macos | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
16.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-4, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
02.05.22 Kwalif. | vs. Dominika Salkova | 7-5, 2-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Slamenikova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
27.04.22 1e ronde | vs. Diana Shnaider | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.04.22 Kwalif. | vs. Anna Kubareva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmina Stoppel | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
07.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Gubina | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
26.01.22 1e ronde | vs. Shalimar Talbi | 7-65, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
18.01.22 Kwalif. | vs. Brenda Fruhvirtova | 1-6, 1-5, - Nicoleta Dascalu - scratch | wedstrijd detail | |
17.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Viktoriia Dema | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
14.01.22 2e ronde | vs. Suzan Lamens | 6-75, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.01.22 1e ronde | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 6-73, 7-61 | wedstrijd detail | |
W25 Milovice - I. hard | ||||
22.11.21 Kwalif. | vs. Misaki Matsuda | 6-711, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Kladivova | 6-0, 7-63 | wedstrijd detail | |
W80 Valencia - Clay | ||||
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Valencia - Clay | ||||
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
26.01.21 Kwalif. | vs. Gaelle Desperrier | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Carole Monnet | 6-3, 3-0, Carole Monnet - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Hamburg - I. hard | ||||
14.01.21 2e ronde | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.01.21 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Prerov - Clay | ||||
24.09.20 2e ronde | vs. Georgina Garcia-Perez | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.09.20 1e ronde | vs. Tereza Mihalikova | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Cagnes - Clay | ||||
15.09.20 1e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 6-3, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
14.09.20 Kwalif. | vs. Carole Monnet | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Carole Monnet - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Irem Kurt | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Maja Chwalinska | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 4-6, 6-3, 4-1, Dimitra Pavlou - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 7-62, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Matilde Jorge | 4-6, 6-2, 10-2 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Bejlek | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Iryna Shymanovich | 7-66, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 1-6, - Carole Monnet - scratch | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Dalila Jakupovic | 6-75, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Dejana Radanovic | 6-4, Dejana Radanovic - scratch | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Naiktha Bains | 6-1, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Zeel Desai | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
21.01.24 Finale | vs. Darja Semenistaja | 1-6, 0-3, - Carole Monnet - scratch | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Rutuja Bhosale | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Chloe Paquet | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-75, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Dejana Radanovic | 7-5, 4-6, 7-69 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
31.12.23 Kwalif. | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jade Otway | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-0, - Carole Monnet - scratch | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Martina Capurro Taborda | 6-77, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Diana Shnaider | 6-4, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |