WEDSTRIJD
18.05.23 | 2e ronde | Nigina Abduraimova | Emma Lene | 7-5, 6-1 | W60 Saint | Clay |
STATISTIEKEN
Nigina Abduraimova | Emma Lene | |
1e Service % | 29/48 (60%) | 52/73 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/29 (66%) | 27/52 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/19 (47%) | 4/21 (19%) |
Benutte Breakpoints | 8/15 (53%) | 4/7 (57%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 42/73 (58%) | 20/48 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 70/121 (58%) | 51/121 (42%) |
Dubbele fouten | 3 | 8 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Nigina Abduraimova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Emma Lene | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nigina Abduraimova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Emma Lene | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Nigina Abduraimova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Emma Lene | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Nigina Abduraimova | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Emma Lene | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Nigina Abduraimova | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-5 | Emma Lene | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nigina Abduraimova | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Emma Lene | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Nigina Abduraimova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Emma Lene | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Nigina Abduraimova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Emma Lene | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nigina Abduraimova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Emma Lene | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nigina Abduraimova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nigina Abduraimova vs. Emma Lene - onderlinge wedstrijden
18.05.23 | 2e ronde | Nigina Abduraimova | Emma Lene | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | W60 Saint | Clay |
Nigina Abduraimova form & Emma Lene form
Nigina Abduraimova - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Ayla Aksu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Carolina Kuhl | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Francisca Jorge | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Simona Waltert | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Ella Seidel | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chia Yi Tsao | 7-5, 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dalma Galfi | 5-7, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Dominika Salkova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Pigossi | 5-7, 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Peterson | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Anna Blinkova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 3-1, Susan Bandecchi - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
09.12.23 Halve finale | vs. Anastasia Tikhonova | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Isabella Shinikova | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.12.23 2e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-0, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Sabine Lisicki | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Arina Rodionova | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Aneta Kladivova | 6-0, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Jesika Maleckova | 6-76, 6-2, 2-1, Jesika Maleckova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Zeel Desai | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Austin - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Ava Markham | 7-63, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Mccartney Kessler | 7-63, 6-70, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Emma Wilson | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Viktorija Golubic | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Timea Babos | 6-2, 6-71, 6-73 | wedstrijd detail |
Emma Lene - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Amandine Monnot | - Emma Lene - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
22.02.24 1e ronde | vs. Marie Benoit | 6-1, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Dalila Spiteri | 7-63, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-5, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-71, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Manon Leonard | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Clara Vlasselaer | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Sarah Iliev | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Brandy Mina | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Maria Mateas | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Isabelle Boulais | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Lian Tran | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Audrey Moutama | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
21.12.23 Kwartfinale | vs. Lena Papadakis | 6-4, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.12.23 2e ronde | vs. Valery Gynina | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Nagomi Higashitani | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
16.12.23 Halve finale | vs. Valeriya Strakhova | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Matilde Mariani | 6-2, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Love-Star Alexis | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
16.11.23 3e ronde | vs. Maria Mateas | 6-4, 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Lilian Poling | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
11.11.23 Kwartfinale | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 3e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Olivia Lincer | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Francesca Jones | 6-75, 3-4, - Emma Lene - scratch | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Katherine Barnes | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Imogen Haddad | 3-6, 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |