WEDSTRIJD
18.07.21 | 1e ronde van de kwal. | Nika Radisic | Ioana Zvonaru | 7-62, 6-0 | W60 Olomouc | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Romania
06.01.04, 20 Jaar
06.01.04, 20 Jaar
Nika Radisic vs. Ioana Zvonaru - onderlinge wedstrijden
18.07.21 | 1e ronde van de kwal. | Nika Radisic | Ioana Zvonaru | 7-62, 6-0 | wedstrijd detail | W60 Olomouc | Clay |
Nika Radisic form & Ioana Zvonaru form
Nika Radisic - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adriana Tkachenko | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Merel Hoedt | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 0-3, - Nika Radisic - scratch | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Francisca Jorge | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-3, 3-0, Celia Cervino Ruiz - scratch | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Nadiya Kolb | 7-64, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Tianmi Mi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Anna Ureke | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
04.12.23 Kwalif. | vs. Emily Appleton | 3-6, 7-61, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Aliona Bolsova | 0-6, 0-3, - Nika Radisic - scratch | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 6-73, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Mina Hodzic | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Arias Manjon | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Lara Salden | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Mara Guth | 6-3, 5-7, 0-4, - Nika Radisic - scratch | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jana Bojovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Georgia Pedone | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Irina Maria Bara | 6-3, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
28.09.23 3e ronde | vs. Lois Boisson | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Suana Tucakovic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Basak Eraydin | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Fanny Stollar | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Julia Terziyska | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail |
Ioana Zvonaru - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
29.03.24 Kwartfinale | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-3, 3-1, Karola Patricia Bejenaru - scratch | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Adithya Karunaratne | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Yasmin Ezzat | 2-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Laalitya Kalluri | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Holly Hutchinson | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sebastianna Scilipoti | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Domova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Caterina Odorizzi | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Hina Inoue | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Angelica Raggi | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Angelica Raggi | 7-65, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Anri Nagata | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Darja Suvirdjonkova | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
27.12.23 1e ronde | vs. Saki Imamura | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Soha Sadiq | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.12.23 Kwalif. | vs. Akiko Omae | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-1, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Milana Zhabrailova | 6-75, 6-3, 6-73 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Ana Candiotto | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Carola Cavelli | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Adams | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Rositsa Dencheva | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Polina Kaibekova | 7-5, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail |