WEDSTRIJD
30.08.21 | 1e ronde van de kwal. | Nika Radisic | Katerina Tsygourova | 6-1, 6-1 | W25 Trieste | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nika Radisic vs. Katerina Tsygourova - onderlinge wedstrijden
18.04.22 | 1e ronde van de kwal. | Nika Radisic | Katerina Tsygourova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | W60 Chiasso | Clay |
30.08.21 | 1e ronde van de kwal. | Nika Radisic | Katerina Tsygourova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Trieste | Clay |
02.09.19 | 1e ronde van de kwal. | Nika Radisic | Katerina Tsygourova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Trieste | Clay |
Nika Radisic form & Katerina Tsygourova form
Nika Radisic - laatste wedstrijden
W75 Chiasso - Clay | ||||
17.04.24 1e ronde | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Bellinzona - Clay | ||||
09.04.24 Kwalif. | vs. Jessica Bertoldo | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Silvia Zappoli | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Split - Clay | ||||
01.04.24 Kwalif. | vs. Pia Lovric | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
31.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tea Nikcevic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Terrassa - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adriana Tkachenko | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Merel Hoedt | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 0-3, - Nika Radisic - scratch | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Francisca Jorge | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-3, 3-0, Celia Cervino Ruiz - scratch | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Nadiya Kolb | 7-64, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Tianmi Mi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Anna Ureke | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
04.12.23 Kwalif. | vs. Emily Appleton | 3-6, 7-61, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Aliona Bolsova | 0-6, 0-3, - Nika Radisic - scratch | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 6-73, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Mina Hodzic | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Arias Manjon | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Lara Salden | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Mara Guth | 6-3, 5-7, 0-4, - Nika Radisic - scratch | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jana Bojovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Georgia Pedone | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Irina Maria Bara | 6-3, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
28.09.23 3e ronde | vs. Lois Boisson | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Katerina Tsygourova - laatste wedstrijden
W75 Chiasso - Clay | ||||
17.04.24 1e ronde | vs. Anna Bondar | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.04.24 Kwalif. | vs. Lena Papadakis | 4-6, 7-65, Lena Papadakis - scratch | wedstrijd detail | |
15.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Virginia Zamberlani | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Bellinzona - Clay | ||||
10.04.24 1e ronde | vs. Kayla Day | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.04.24 Kwartfinale | vs. Alexandra Shubladze | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.04.24 2e ronde | vs. Madelief Hageman | 3-6, 7-63, 7-65 | wedstrijd detail | |
02.04.24 1e ronde | vs. Nana Kawagishi | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Luca Udvardy | 6-2, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jana Otzipka | 3-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Oceanne Lopez | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Deborah Chiesa | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Lena Ebster | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ziva Falkner | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Leyla Nilufer Elmas | 2-6, 6-0, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.12.23 Finale | vs. Anastasia Safta | 6-4, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.12.23 Halve finale | vs. Panna Bartha | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.12.23 Kwartfinale | vs. Denislava Glushkova | 5-7, 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.12.23 2e ronde | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Irem Kurt | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Natalija Senic | 2-6, 7-63, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Claudia Gasparovic | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.12.23 2e ronde | vs. Jana Bojovic | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.12.23 1e ronde | vs. Koharu Niimi | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Georgia Pedone | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 4-2, Anastasia Abbagnato - scratch | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viola Turini | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Carola Cavelli | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Alessandra Mazzola | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |