WEDSTRIJD
01.06.21 | Kwalif. | Nikol Palecek | Alexandra Vasilyeva | 7-5, 6-2 | W15 Banja | Clay |
STATISTIEKEN
Nikol Palecek | Alexandra Vasilyeva | |
1e Service % | 44/85 (52%) | 48/69 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/44 (64%) | 26/48 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 19/41 (46%) | 9/21 (43%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 2/9 (22%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/69 (49%) | 38/85 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 81/154 (53%) | 73/154 (47%) |
Dubbele fouten | 4 | 4 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Nikol Palecek | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Alexandra Vasilyeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
2-5 | Alexandra Vasilyeva | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
Nikol Palecek | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-5 | Alexandra Vasilyeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nikol Palecek | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Alexandra Vasilyeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Nikol Palecek | 0-0 | |
0-0, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Alexandra Vasilyeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Nikol Palecek | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Alexandra Vasilyeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Nikol Palecek | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Alexandra Vasilyeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nikol Palecek | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Alexandra Vasilyeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
Serbia
15.11.03, 20 Jaar
15.11.03, 20 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
18.12.01, 22 Jaar
18.12.01, 22 Jaar
Nikol Palecek vs. Alexandra Vasilyeva - onderlinge wedstrijden
01.06.21 | Kwalif. | Nikol Palecek | Alexandra Vasilyeva | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Banja | Clay |
Nikol Palecek form & Alexandra Vasilyeva form
Nikol Palecek - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Karin Altori | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vivien Sandberg | 2-6, 6-4, 12-14 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Sara Donnini | 4-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Lena Ebster | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Eleni Christofi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Vasilisa Borisova | 6-2, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aya Bychenko | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
12.09.23 Kwalif. | vs. Daria Yesypchuk | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Doroteja Petrovic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Fatma Idrizovic | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Naoko Eto | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Veronika Udina | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Veleva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Linda Klimovicova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anja Stankovic | 0-3, - Nikol Palecek - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Arina Bulatova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Shuyue Ma | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Katerina Petrova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kate Zueva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.04.23 Kwalif. | vs. Helena Buchwald | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kateryna Diatlova | 7-61, 3-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofiya Volkova | 7-65, 5-0, Sofiya Volkova - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joy De Zeeuw | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Iva Primorac | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tianmi Mi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Helena Mohamed | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Marente Sijbesma | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
14.09.22 1e ronde | vs. Nikola Breckova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.09.22 Kwalif. | vs. Defne Cirpanli | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Alexandra Vasilyeva - laatste wedstrijden
W15 Cordoba - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Maria Victoria Marchesini | 4-6, 1-4, - Alexandra Vasilyeva - scratch | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Elizabeth Danailova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Melina Maria Maruca | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nadine Castro | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tucuman - Clay | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Verena Meliss | 6-2, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Camilla Zanolini | 6-3, 6-75, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Noelia Zeballos | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Julia Caffarena | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Michela Castro Zunino | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Natalia Sousa Salazar | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Safta | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Celine Eiselmeier | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.01.24 1e ronde | vs. Amelie Smejkalova | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 Kwalif. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Coumba Ben Mamadou Niangadou | 6-0, 2-0, Coumba Ben Mamadou Niangadou - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pauline Payet | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
11.12.23 Kwalif. | vs. Ksenija Rage | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Izabela Heinzova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Charles | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Mia Chudejova | 6-77, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Wei Zheng | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eun Ji Lee | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Ustiniya Lekomtseva | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Martina Smolenova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adela Polakovicova | 4-6, - Alexandra Vasilyeva - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elisa Patta | 6-73, 6-1, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
07.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
01.11.22 1e ronde | vs. Giorgia Pinto | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Veleva | 1-6, 3-2, - Alexandra Vasilyeva - scratch | wedstrijd detail |