WEDSTRIJD
28.03.21 | 1e ronde van de kwal. | Nikol Palecek | Evita Ramirez | 6-2, 3-6, 10-6 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Serbia
15.11.03, 20 Jaar
15.11.03, 20 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Nikol Palecek vs. Evita Ramirez - onderlinge wedstrijden
28.03.21 | 1e ronde van de kwal. | Nikol Palecek | Evita Ramirez | 6-2, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Nikol Palecek form & Evita Ramirez form
Nikol Palecek - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Karin Altori | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vivien Sandberg | 2-6, 6-4, 12-14 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Sara Donnini | 4-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Lena Ebster | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Eleni Christofi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Vasilisa Borisova | 6-2, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aya Bychenko | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
12.09.23 Kwalif. | vs. Daria Yesypchuk | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Doroteja Petrovic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Fatma Idrizovic | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Naoko Eto | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Veronika Udina | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Veleva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Linda Klimovicova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anja Stankovic | 0-3, - Nikol Palecek - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Arina Bulatova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Shuyue Ma | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Katerina Petrova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kate Zueva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.04.23 Kwalif. | vs. Helena Buchwald | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kateryna Diatlova | 7-61, 3-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofiya Volkova | 7-65, 5-0, Sofiya Volkova - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joy De Zeeuw | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Iva Primorac | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tianmi Mi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Helena Mohamed | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Marente Sijbesma | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
14.09.22 1e ronde | vs. Nikola Breckova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.09.22 Kwalif. | vs. Defne Cirpanli | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Evita Ramirez - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Naia Mercadier | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Georgia Kalamaris | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariya Kostyuk | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Martial | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.09.23 Kwalif. | vs. Matilde Mariani | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Veronika Podrez | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Brun | 2-6, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Fiano - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Iliev | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Granwehr | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
13.06.23 Kwalif. | vs. Anna Ureke | 7-66, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mina Hodzic | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.04.23 Kwalif. | vs. Maelle Leclercq | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zara Darken | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.04.23 1e ronde | vs. Anna Gabric | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Gaia Parravicini | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Milla Sequeira | 4-6, 6-2, 10-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.03.23 Kwalif. | vs. Jiaqi Wang | 2-6, 6-3, 11-13 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sofiya Afandieva | 6-3, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Joue - I. hard | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Seguel | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Macon - I. hard | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Scholl | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.02.23 2e ronde | vs. Marente Sijbesma | 1-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.02.23 1e ronde | vs. Agostina Breval | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Magdalena Swierczynska | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.11.22 1e ronde | vs. Milana Zhabrailova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.11.22 1e ronde | vs. Sara Lanca | 6-3, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Tikhonova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Esther Bataille | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail |