WEDSTRIJD
01.07.20 | 1e ronde | Nikol Rivkin | Angelina Wirges | 6-4, 6-2 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Nikol Rivkin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Angelina Wirges | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nikol Rivkin | 1-1 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-30 | ||
2-1 | Angelina Wirges | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40 | ||
Nikol Rivkin | 2-2 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
3-2 | Angelina Wirges | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nikol Rivkin | 4-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP], A-40, 40-40 | ||
4-3 | Angelina Wirges | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nikol Rivkin | 5-3 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Angelina Wirges | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Nikol Rivkin | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
0-1 | Angelina Wirges | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30 | ||
Nikol Rivkin | 1-1 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-30 | ||
2-1 | Angelina Wirges | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Nikol Rivkin | 3-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Angelina Wirges | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Nikol Rivkin | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15 | ||
5-2 | Angelina Wirges | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nikol Rivkin vs. Angelina Wirges - onderlinge wedstrijden
01.07.20 | 1e ronde | Nikol Rivkin | Angelina Wirges | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Nikol Rivkin form & Angelina Wirges form
Nikol Rivkin - laatste wedstrijden
W15 Le - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Fiona Ganz | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Anna Chekanskaya | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Emeline Dartron | 6-4, 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Delia Gaillard | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Lucie Nguyen Tan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mina Hodzic | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anika Jaskova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Anika Jaskova | 6-3, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Severine Deppner | 7-65, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Amarissa Kiara Toth | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Denise Valente | Denise Valente - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.12.23 Halve finale | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.12.23 2e ronde | vs. Ada Piestrzynska | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.12.23 Kwartfinale | vs. Mayuka Aikawa | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.12.23 1e ronde | vs. Bianca Bulat | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Austin - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Ashley Lahey | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Anna Zyryanova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Jackson | 6-2, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anita Sahdiieva | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rancho - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Eryn Cayetano | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Yasmine Kabbaj | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tricia Mar | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Redding - Hard | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Maribella Zamarripa | 7-65, 6-72, 8-10 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kolie Allen | 1-6, 7-63, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Vogt | 6-3, 6-74, 11-9 | wedstrijd detail | |
W25 Koge - Clay | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Fangran Tian | 6-2, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mathilde Mosegaard Ravnholt | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |
Angelina Wirges - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Iveta Dapkute | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Marie Weckerle | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Holly Hutchinson | 5-7, 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Vivian Wolff | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Papadakis | 2-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Haley Giavara | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Cadence Brace | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Fort - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Jada Robinson | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Federica Urgesi | 2-6, 7-61, 10-4 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Demirtzi | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 7-5, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Sandra Samir | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ioana Alexandra Negoitescu | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Sofia Milatova | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sona Depesova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 6-76, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Orla Cooper | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rikke De Koning | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail |