WEDSTRIJD
04.02.21 | 2e ronde | Nikola Breckova | Elena Malygina | 6-3, 6-4 | W15 Shymkent | I. hard |
STATISTIEKEN
Nikola Breckova | Elena Malygina | |
1e Service % | 33/58 (57%) | 48/77 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/33 (64%) | 28/48 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/25 (64%) | 12/29 (41%) |
Benutte Breakpoints | 4/13 (31%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/77 (48%) | 21/58 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 74/135 (55%) | 61/135 (45%) |
Dubbele fouten | 4 | 4 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nikola Breckova vs. Elena Malygina - onderlinge wedstrijden
11.02.21 | 2e ronde | Nikola Breckova | Elena Malygina | 7-610, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Shymkent | I. hard |
04.02.21 | 2e ronde | Nikola Breckova | Elena Malygina | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Shymkent | I. hard |
Nikola Breckova form & Elena Malygina form
Nikola Breckova - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Bianca Elena Barbulescu | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Stefanie Auer | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Stella Kovacicova | 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ava Williamson | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Sarinova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Greta Medeghini | 6-1, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
24.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yelyzaveta Kotliar | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vrnjacka - Clay | ||||
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Christina Rosca | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
16.09.22 Kwartfinale | vs. Elena Ruxandra Bertea | 2-6, 6-4, 6-78 | wedstrijd detail | |
15.09.22 2e ronde | vs. Gebriela Mihaylova | 3-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.09.22 1e ronde | vs. Nikol Palecek | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
06.09.22 Kwalif. | vs. Martina Marusinova | 6-3, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
05.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Maja Bajorek | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Wirges | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
25.08.22 2e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.08.22 1e ronde | vs. Maja Radenkovic | 5-7, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Grodzisk - Hard | ||||
02.08.22 1e ronde | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Magdalena Swierczynska | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.08.22 Kwalif. | vs. Funa Kozaki | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Kottingbrunn - Clay | ||||
27.07.22 1e ronde | vs. Federica Bilardo | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
18.07.22 Kwalif. | vs. Melanie Klaffner | 6-3, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
W60 Ceska - Clay | ||||
14.06.22 1e ronde | vs. Anna Turati | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.06.22 Kwalif. | vs. Dia Evtimova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Denisa Pospisilova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Elena Malygina - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hinode - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 6-0, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Anastasiya Poplavska | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Asylzhan Arystanbekova | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Satima Toregen | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Ella Haavisto | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Malene Helgo | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Hikaru Sato | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Valentina Ryser | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Katie Swan | 7-64, 2-0, Katie Swan - scratch | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Julia Middendorf | 7-61, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Anouk Koevermans | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Hannah Rylatt | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Hannah Klugman | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Francesca Jones | 6-3, 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Fiona Ferro | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Daria Snigur | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Katarina Stresnakova | 6-3, 4-1, Katarina Stresnakova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Amarni Banks | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Malmo - Clay | ||||
24.08.23 Kwartfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail |