WEDSTRIJD
31.10.22 | 1e ronde van de kwal. | Nikola Daubnerova | Denisa Hindova | 4-6, 6-3, 10-8 | W25 Trnava | I. hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nikola Daubnerova vs. Denisa Hindova - onderlinge wedstrijden
31.10.22 | 1e ronde van de kwal. | Nikola Daubnerova | Denisa Hindova | 4-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | W25 Trnava | I. hard |
Nikola Daubnerova form & Denisa Hindova form
Nikola Daubnerova - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Lucia Llinares Domingo | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Min Liu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Menuha Popovici | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Marie Mettraux | 6-3, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gina Isabell Trautvetter | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Bergler | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Linda Sevcikova | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Dols | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Julia Avdeeva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Mona Barthel | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde | vs. Greta Greco Lucchina | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Oceane Dodin | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Andjela Lazarevic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Schmidt | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fabienne Gettwart | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Ani Vangelova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tatiana Pieri | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Eszter Meri | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
French Open - Clay | ||||
04.06.23 1e ronde | vs. Lucciana Perez Alarcon | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
13.04.23 1e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jackson - Clay | ||||
04.04.23 Kwalif. | vs. Maribella Zamarripa | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Sopo - Clay | ||||
28.03.23 1e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mosquera - Clay | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Emma Lene | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariana Isabel Higuita Barraza | 6-77, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | |
W40 Anapoima - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
28.02.23 Kwalif. | vs. Dominika Salkova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Burnie - Hard | ||||
07.02.23 1e ronde | vs. Talia Gibson | 4-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
06.02.23 Kwalif. | vs. Olivia Symons | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Burnie - Hard | ||||
01.02.23 1e ronde | vs. Mai Hontama | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Denisa Hindova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Anastasia Zolotareva | 6-1, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Josy Daems | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Doga Turkmen | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.03.24 Finale | vs. Denislava Glushkova | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Diana Demidova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Viktoria Lackova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Tian Jialin | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Charlotte Ruud | 5-7, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Anastasia Zolotareva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Fiona Ganz | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Ela Nala Milic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Madelief Hageman | 6-2, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Potocnik | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Katarina Stresnakova | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Svatikova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hanna Bougouffa | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-4, - Denisa Hindova - scratch | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Irina Ramialison | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Jana Bojovic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Nicole Gadient | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Ilaria Sposetti | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Barbora Michalkova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |