WEDSTRIJD
26.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Nikoletta Muller | Lola Maya Gutensohn | 2-6, 6-0, 10-8 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Hungary
25.07.00, 23 Jaar
25.07.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Austria
29.04.04, 19 Jaar
29.04.04, 19 Jaar
Nikoletta Muller vs. Lola Maya Gutensohn - onderlinge wedstrijden
26.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Nikoletta Muller | Lola Maya Gutensohn | 2-6, 6-0, 10-8 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Nikoletta Muller form & Lola Maya Gutensohn form
Nikoletta Muller - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Selina Atay | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Christine Junge-Ilges | 7-5, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ava Schueller | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Koharu Niimi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Bianca Bulat | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Duru Kuscu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Otzipka | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Warmbad - Clay | ||||
21.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Horacek | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-3, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Komkina | 6-2, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gozde Turhan | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Snitko | 3-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kateryna Diatlova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stina Larsson | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Virginia Ferrara | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Kim | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lola Maya Gutensohn | 2-6, 6-0, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
21.11.22 Kwalif. | vs. Magdalini Adaloglou | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Arianna Nepomuceno | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kate Zueva | 5-7, 6-78 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cristina Diaz Adrover | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dunya Charalampopoulos | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Didi Bredberg Canizares | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Santa - Hard | ||||
22.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Naia Mercadier | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
09.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Tedesco | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail |
Lola Maya Gutensohn - laatste wedstrijden
W25 Warmbad - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kamila Neradova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Feld - Clay | ||||
14.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Mair | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikoletta Muller | 6-2, 0-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Annenheim - Clay | ||||
23.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Radakovic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Warmbad - Clay | ||||
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Faltinger | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |