WEDSTRIJD
18.02.20 | 1e ronde | Nina Potocnik | Ozlem Uslu | 6-3, 6-3 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Nina Potocnik | Ozlem Uslu | |
1e Service % | 31/53 (58%) | 45/61 (74%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/31 (65%) | 26/45 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/22 (59%) | 4/16 (25%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/61 (51%) | 20/53 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 64/114 (56%) | 50/114 (44%) |
Dubbele fouten | 4 | 0 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Nina Potocnik | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Ozlem Uslu | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Nina Potocnik | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Ozlem Uslu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nina Potocnik | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Ozlem Uslu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Nina Potocnik | 3-3 | |
0-0, 15-15 | ||
4-3 | Ozlem Uslu | |
0-0 | ||
Nina Potocnik | 5-3 | |
6-3 |
2 | ||
0-0 | Ozlem Uslu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Nina Potocnik | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Ozlem Uslu | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
Nina Potocnik | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Ozlem Uslu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Nina Potocnik | 2-3 | |
0-0 | ||
3-3 | Ozlem Uslu | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-A, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Nina Potocnik | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
5-3 | Ozlem Uslu | |
0-0, 0-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nina Potocnik vs. Ozlem Uslu - onderlinge wedstrijden
18.02.20 | 1e ronde | Nina Potocnik | Ozlem Uslu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Nina Potocnik form & Ozlem Uslu form
Nina Potocnik - laatste wedstrijden
W50 Trnava - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Leonie Kung | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Tilwith Di Girolami | - | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Marine Szostak | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denisa Hindova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Aliona Bolsova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Tena Lukas | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Darya Astakhova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Julia Avdeeva | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 3-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Anna Bondar | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Ella Seidel | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Mara Guth | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
16.07.23 Kwalif. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Freya Christie | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Jenny Duerst | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Laura Mair | 2-6, 7-63, 6-76 | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
14.06.23 2e ronde | vs. Nika Radisic | 1-6, 2-2, - Nina Potocnik - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
07.06.23 2e ronde | vs. Sofia Sewing | 6-77, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Koper - Clay | ||||
17.04.23 1e ronde | vs. Jana Fett | 4-6, 0-1, - Nina Potocnik - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Split - Clay | ||||
04.04.23 1e ronde | vs. Anastasia Gasanova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Murska - I. hard | ||||
29.03.23 1e ronde | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Ozlem Uslu - laatste wedstrijden
W25 Florence - Hard | ||||
11.10.22 Kwalif. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandra Crump | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Hilton - Clay | ||||
28.09.22 2e ronde | vs. Carolina Gomez | 7-5, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.09.22 1e ronde | vs. Monique Woog | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.01.22 1e ronde | vs. Xinxin Yao | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Alessia Manca | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.01.22 Kwalif. | vs. Mua Shigeta | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.01.22 1e ronde | vs. Barbora Palicova | 0-6, 7-63, 6-10 | wedstrijd detail | |
13.01.22 Kwalif. | vs. Ema Harajda | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.12.21 Kwartfinale | vs. Diana Demidova | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
16.12.21 2e ronde | vs. Martina Spigarelli | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.12.21 1e ronde | vs. Simona Ogescu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.12.21 Kwalif. | vs. Melisa Senli | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.11.21 Kwartfinale | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.11.21 2e ronde | vs. Julie Belgraver | 5-7, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.11.21 1e ronde | vs. Yeong Won Jeong | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Marketa Panackova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.11.21 Kwalif. | vs. Annika Kannan | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.06.21 1e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.06.21 Kwalif. | vs. Mia Kupres | 6-75, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
21.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Selina Atay | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Semra Aksu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.06.21 2e ronde | vs. Maria Herazo Gonzalez | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.06.21 1e ronde | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.06.21 Kwalif. | vs. Andra Cristina Captan | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Rocio Martinez Azcarraga | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.06.21 2e ronde | vs. Sara Bejlek | 6-1, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.06.21 1e ronde | vs. Ani Vangelova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail |