WEDSTRIJD
14.02.23 | 1e ronde | Nina Vargova | Agostina Breval | 6-1, 2-0, - scratch | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Nina Vargova | Agostina Breval | |
1e Service % | 19/30 (63%) | 15/22 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 15/19 (79%) | 5/15 (33%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/11 (64%) | 2/7 (29%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 15/22 (68%) | 8/30 (27%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 37/52 (71%) | 15/52 (29%) |
Dubbele fouten | 1 | 0 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Nina Vargova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Agostina Breval | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Nina Vargova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Agostina Breval | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nina Vargova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Agostina Breval | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nina Vargova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Agostina Breval | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nina Vargova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Agostina Breval | |
0-0 | ||
2-0 |
3 | ||
- scratch |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
France
30.11.05, 18 Jaar
30.11.05, 18 Jaar
Nina Vargova vs. Agostina Breval - onderlinge wedstrijden
14.02.23 | 1e ronde | Nina Vargova | Agostina Breval | 6-1, 2-0, Agostina Breval - scratch | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Nina Vargova form & Agostina Breval form
Nina Vargova - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Sofia Milatova | 1-6, 3-4, - Nina Vargova - scratch | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Marie Vogt | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Victoria Kan | 7-63, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Patricija Paukstyte | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.03.24 Finale | vs. Sofia Milatova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Marcelina Podlinska | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Viola Turini | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Iveta Dapkute | 6-0, 7-64 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Iryna Shymanovich | 7-63, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Daniela Vismane | 6-3, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-0, 1-0, Sebastianna Scilipoti - scratch | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Martha Matoula | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 Kwalif. | vs. Marcelina Podlinska | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Maria Garcia Cid | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Vanja Gudelj | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Carson Branstine | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Michele Adamczewska | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Dalila Spiteri | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Lara Pfeifer | 6-2, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Carla Fity | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Milana Zhabrailova | 7-64, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Anna Brogan | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.01.24 Finale | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.01.24 Halve finale | vs. Nana Kawagishi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Nagi Hanatani | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Radka Zelnickova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Ella Seidel | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail |
Agostina Breval - laatste wedstrijden
W15 Gonesse - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Juliette Trunet | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Saoirse Breen | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Johanna Silva | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Kali Supova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Naomi Jackson | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yasmine Wagner | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Ronney | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aaddi Gupta | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Sacco | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noemi La Cagnina | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ireni Lucia | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oceanne Lopez | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Magdalini Adaloglou | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Ishwari Matere | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Noemi La Cagnina | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Victoria Mikhaylova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Caroline Vernet | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yuna Ohashi | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luise Reisel | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.04.23 1e ronde | vs. Arabella Koller | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.23 1e ronde | vs. Nina Vargova | 1-6, 0-2, - Agostina Breval - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.02.23 1e ronde | vs. Evita Ramirez | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.01.23 1e ronde | vs. Gloria Ceschi | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Le - Clay | ||||
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ellie Logotheti | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Pfeifer | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Pfeifer | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Saint - Clay | ||||
06.09.21 Kwalif. | vs. Tamira Paszek | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Fiona Codino | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25+H Calvi - Hard | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marine Szostak | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail |