INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nina Zander vs. Helene Scholsen - onderlinge wedstrijden
31.03.14 | Kwalif. | Nina Zander | Helene Scholsen | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | Dijon | I. hard |
02.09.13 | Kwartfinale | Nina Zander | Helene Scholsen | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | Huy | Clay |
Nina Zander form & Helene Scholsen form
Nina Zander - laatste wedstrijden
Alphen aan - Clay | ||||
07.09.15 1e ronde | vs. Richel Hogenkamp | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Darmstadt - Clay | ||||
20.07.15 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Ruppert | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.07.15 Kwalif. | vs. Kristina Schmiedlova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Aschaffenburg - Clay | ||||
13.07.15 1e ronde | vs. Julia Terziyska | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.07.15 2e ronde | vs. Sofia Kvatsabaia | 6-75, 6-4, 6-76 | wedstrijd detail | |
Contrexeville - Clay | ||||
06.07.15 1e ronde | vs. Yulia Putintseva | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.07.15 2e ronde van de kwal. | vs. Guadalupe Perez Rojas | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.07.15 Kwalif. | vs. Carla Touly | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Torun - Clay | ||||
29.06.15 1e ronde | vs. Cristina Dinu | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Helsingborg - Clay | ||||
22.06.15 1e ronde | vs. Sofia Kvatsabaia | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Essen - Clay | ||||
08.06.15 1e ronde | vs. Viktorija Golubic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Eastbourne - Grass | ||||
01.06.15 1e ronde | vs. Stephanie Foretz | 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.06.15 2e ronde | vs. Qiang Wang | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
Maribor - Clay | ||||
25.05.15 2e ronde | vs. Victoria Kan | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.05.15 1e ronde | vs. Zuzana Luknarova | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
La Marsa - Clay | ||||
11.05.15 1e ronde | vs. Romina Oprandi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
25.04.15 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Konjuh | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Istanbul - Hard | ||||
20.04.15 Kwalif. | vs. Doroteja Eric | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.04.15 2e ronde | vs. Kristyna Pliskova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.04.15 1e ronde | vs. Julie Coin | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.04.15 1e ronde van de kwal. | vs. Pia Konig | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.04.15 2e ronde van de kwal. | vs. Olga Doroshina | 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | |
Barnstaple - I. hard | ||||
06.04.15 Kwartfinale | vs. Sviatlana Pirazhenka | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.04.15 Finale | vs. Kristyna Pliskova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.04.15 Halve finale | vs. Naomi Broady | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.04.15 1e ronde | vs. Lucy Brown | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.04.15 2e ronde | vs. Eri Hozumi | 5-1, Eri Hozumi - scratch | wedstrijd detail | |
Croissy Beaubourg - I. hard | ||||
30.03.15 1e ronde van de kwal. | vs. Valeria Savinykh | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Macon - I. hard | ||||
23.02.15 1e ronde | vs. Eden Silva | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.02.15 2e ronde | vs. Celine Ghesquiere | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Helene Scholsen - laatste wedstrijden
W15+H Amiens - Clay | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
26.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Amandine Cazeaux | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
19.01.21 Kwalif. | vs. Adithya Karunaratne | 7-67, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
18.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Losciale | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
10.12.20 2e ronde | vs. Ines Murta | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
09.12.20 1e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
02.12.20 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 6-2, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
25.11.20 1e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-4, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.10.20 2e ronde | vs. Anastasiya Poplavska | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.10.20 1e ronde | vs. Noel Saidenova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
24.10.20 Halve finale | vs. Joanna Garland | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.20 Kwartfinale | vs. Noel Saidenova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.10.20 2e ronde | vs. Mariia Tkacheva | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.10.20 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 5-7, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.10.20 Kwalif. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Yelizaveta Karlova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sophie Luescher | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.10.20 1e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.10.20 Kwalif. | vs. Mihaela Djakovic | 6-3, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
12.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Kira Pavlova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tanika Tyra Panaino | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Porto - Hard | ||||
23.09.20 1e ronde | vs. Ingrid Martins | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alba Rey Garcia | 6-2, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
21.09.20 Kwalif. | vs. Kathleen Kanev | 6-3, 4-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
W15 Santarem - Hard | ||||
16.09.20 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 6-1, 6-73 | wedstrijd detail | |
15.09.20 Kwalif. | vs. Chiara Girelli | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Silva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |