WEDSTRIJD
24.10.19 | 2e ronde | Noa Liauw A Fong | Olivia Gram | 6-0, 6-1 | W15 Antalya | Hard |
STATISTIEKEN
Noa Liauw A Fong | Olivia Gram | |
1e Service % | 25/36 (69%) | 20/49 (41%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/25 (80%) | 5/20 (25%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/11 (45%) | 14/29 (48%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/49 (61%) | 11/36 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 55/85 (65%) | 30/85 (35%) |
Dubbele fouten | 2 | 7 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Olivia Gram | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Noa Liauw A Fong | 1-0 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
2-0 | Olivia Gram | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Noa Liauw A Fong | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Olivia Gram | |
0-0 | ||
Noa Liauw A Fong | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Olivia Gram | |
0-0, 0-30, 40-40, 40-A | ||
Noa Liauw A Fong | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Olivia Gram | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Noa Liauw A Fong | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Olivia Gram | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Noa Liauw A Fong | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40 | ||
6-1 | Olivia Gram | |
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Denmark
23.11.00, 23 Jaar
19031 $
23.11.00, 23 Jaar
19031 $
Noa Liauw A Fong vs. Olivia Gram - onderlinge wedstrijden
08.03.21 | Kwalif. | Noa Liauw A Fong | Olivia Gram | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
24.10.19 | 2e ronde | Noa Liauw A Fong | Olivia Gram | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Hard |
Noa Liauw A Fong form & Olivia Gram form
Noa Liauw A Fong - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Gaia Parravicini | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jiumeng Liu | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maya Drozd | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Susanna Giovanardi | 4-6, 7-65, 10-8 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Evialina Laskevich | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maya Drozd | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Prisca Abbas | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
12.12.23 Kwalif. | vs. Alisa Kummel | 6-0, 3-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Burenina | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. On Yu Choi | 6-2, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
18.08.22 2e ronde | vs. Lian Tran | 6-0, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.08.22 1e ronde | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
04.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Cakarevic | 2-6, 2-3, - Noa Liauw A Fong - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Den - Clay | ||||
27.06.22 Kwalif. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Mujan | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Florence Fohnen | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
11.05.22 1e ronde | vs. Matilde Mariani | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
04.05.22 1e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.04.22 1e ronde | vs. Angelica Raggi | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.04.22 1e ronde | vs. Joanna Garland | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.11.21 2e ronde | vs. Nicole Gadient | 2-6, 0-2, - Noa Liauw A Fong - scratch | wedstrijd detail | |
17.11.21 1e ronde | vs. Ferdaous Bahri | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.11.21 Halve finale | vs. Lisa-Marie Rioux | 2-6, 1-3, - Noa Liauw A Fong - scratch | wedstrijd detail | |
12.11.21 Kwartfinale | vs. Ayumi Morita | 6-3, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.11.21 2e ronde | vs. Anja Wildgruber | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.11.21 1e ronde | vs. Asya Colombo | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |
Olivia Gram - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Appleton | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Le - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Jessica Bertoldo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Kamila Kashaeva | 5-7, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Martial | 1-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Mathilde Lollia | 6-4, 6-73, 10-8 | wedstrijd detail | |
10.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Aryana Bartlett | 1-6, 6-2, 3-10 | wedstrijd detail | |
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ida Johansson | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-4, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ava Williamson | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Shuqian Xu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Franziska Sziedat | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Helmi | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eszter Meri | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Stefania Bojica | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Anna Lena Ebster | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Camilla Gennaro | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Josy Daems | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Malmo - Clay | ||||
21.08.23 Kwalif. | vs. Sarafina Olivia Hansen | 2-6, 7-5, 5-10 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Regina Ristic-North | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
05.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Hannah Viller Moller | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dariia Monakhova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.07.23 Kwalif. | vs. Olga Golas | 3-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
W100 Vitoria - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Ystad - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Madrid - Hard | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amandine Monnot | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Montemor - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Olga Helmi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 Kwalif. | vs. Juliette Mazzoni | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |