WEDSTRIJD
31.07.19 | 1e ronde | Noel Saidenova | Julia Lovqvist | 6-3, 6-3 | W15 Savitaipale | Clay |
STATISTIEKEN
Noel Saidenova | Julia Lovqvist | |
1e Service % | 31/54 (57%) | 50/72 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/31 (77%) | 28/50 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/23 (48%) | 7/22 (32%) |
Benutte Breakpoints | 5/14 (36%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/72 (51%) | 19/54 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 72/126 (57%) | 54/126 (43%) |
Dubbele fouten | 7 | 6 |
Aces | 10 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Julia Lovqvist | |
0-0, 15-15 | ||
Noel Saidenova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Noel Saidenova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Julia Lovqvist | |
0-0, 15-0 | ||
Noel Saidenova | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Julia Lovqvist | |
Noel Saidenova | 5-2 | |
5-3 | Julia Lovqvist | |
6-3 |
2 | ||
Noel Saidenova | 0-0 | |
1-0 | Julia Lovqvist | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
2-1 | Julia Lovqvist | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
4-1 | Julia Lovqvist | |
0-0 | ||
Noel Saidenova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 40-A[BP] | ||
4-3 | Julia Lovqvist | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Noel Saidenova | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Sweden
06.03.03, 21 Jaar
06.03.03, 21 Jaar
Noel Saidenova vs. Julia Lovqvist - onderlinge wedstrijden
31.07.19 | 1e ronde | Noel Saidenova | Julia Lovqvist | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Savitaipale | Clay |
Noel Saidenova form & Julia Lovqvist form
Noel Saidenova - laatste wedstrijden
W25 Orlando - Hard | ||||
23.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kennedy Shaffer | 3-6, 6-1, 10-12 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
17.01.23 Kwalif. | vs. Haley Giavara | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Aguiar | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Champaign - Hard | ||||
09.11.22 2e ronde | vs. Fangran Tian | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.11.22 1e ronde | vs. Maya Joint | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Fort - Hard | ||||
19.10.22 1e ronde | vs. Carson Branstine | 7-5, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.10.22 Kwalif. | vs. Malaika Rapolu | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Najah Dawson | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Florence - Hard | ||||
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Hu | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Austin - Hard | ||||
29.09.22 2e ronde | vs. Yuki Naito | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.09.22 1e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.09.22 Kwalif. | vs. Charlotte Chavatipon | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eugenie Christine Ngo Gwodog | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
22.09.22 2e ronde | vs. Mccartney Kessler | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.22 1e ronde | vs. Lisa-Marie Rioux | 4-6, 7-61, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
26.08.22 Kwartfinale | vs. Victoria Rodriguez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.08.22 1e ronde | vs. Yuliana Monroy | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.08.22 2e ronde | vs. Lola Marandel | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
16.08.22 1e ronde | vs. Camila Romero | 4-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
22.07.22 Kwartfinale | vs. Victoria Rodriguez | 6-2, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.07.22 2e ronde | vs. Esther Vyrlan | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.07.22 1e ronde | vs. Ana Karen Guadiana Campos | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
15.07.22 Kwartfinale | vs. Melany Solange Krywoj | 6-4, 5-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.07.22 2e ronde | vs. Esther Vyrlan | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.07.22 1e ronde | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Daytona - Clay | ||||
02.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Deniza Marcinkevica | 6-1, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
23.11.21 1e ronde | vs. Ekaterina Nikiforova | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Karaganda - I. hard | ||||
27.10.21 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 1-3, - Noel Saidenova - scratch | wedstrijd detail | |
26.10.21 Kwalif. | vs. Iuliia Nikitina | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aglaya Fedorova | 7-65, 7-63 | wedstrijd detail |
Julia Lovqvist - laatste wedstrijden
W40 Ystad - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Jenny Duerst | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Julita Saner | 3-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cecilie Wiche | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Varberg - Clay | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Nellie Taraba Wallberg | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Olivia Gram | 1-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Victoria Muntean | 6-2, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Ilaria Sposetti | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sophia Izabella Ragus | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Boehner | 7-5, 3-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
W15 Gurugram - Hard | ||||
23.02.23 2e ronde | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.02.23 1e ronde | vs. Riya Uboveja | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.02.23 Kwalif. | vs. Shachf Lieberman | 7-5, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Paavanii Paathak | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yashika Venu | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Jhajjar - Clay | ||||
16.02.23 2e ronde | vs. Humera Baharmus | 4-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.02.23 1e ronde | vs. Vanshika Choudhary | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.02.23 Kwalif. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sharanya Shetty | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yashika Venu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Jhajjar - Clay | ||||
09.02.23 2e ronde | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.02.23 1e ronde | vs. Yubarani Banerjee | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.02.23 Kwalif. | vs. Janani Ramesh | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Komal Nagare | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sandeepti Singh Rao | 6-0, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Tsyurpalevych | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.11.22 2e ronde | vs. Aruzhan Sagandikova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.11.22 1e ronde | vs. Veronika Udina | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.11.22 Kwalif. | vs. Madelief Hageman | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Sofia Haseth | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |