WEDSTRIJD
15.09.19 | 1e ronde van de kwal. | Noelleda Ah San | Amelia Fortescue | 6-4, 6-2 | W25 Cairns | Hard |
STATISTIEKEN
Australia
24.12.97, 26 Jaar
24.12.97, 26 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
United Kingdom
16.03.95, 29 Jaar
16.03.95, 29 Jaar
Noelleda Ah San vs. Amelia Fortescue - onderlinge wedstrijden
06.10.19 | 1e ronde van de kwal. | Noelleda Ah San | Amelia Fortescue | 6-72, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | W25 Toowoomba | Hard |
15.09.19 | 1e ronde van de kwal. | Noelleda Ah San | Amelia Fortescue | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Cairns | Hard |
Noelleda Ah San form & Amelia Fortescue form
Noelleda Ah San - laatste wedstrijden
W25 Mildura - Grass | ||||
03.03.20 Kwalif. | vs. Sara Tomic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Elana Nasr | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Juliette Robinson | 7-5, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Taylah Preston | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ella Nurkic | 4-6, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
06.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Marina Melnikova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Andjela Reljic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Monique Barry | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bendigo - Hard | ||||
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Erina Hayashi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Toowoomba - Hard | ||||
06.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Amelia Fortescue | 6-72, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
06.10.19 Kwalif. | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
16.09.19 Kwalif. | vs. Monique Barry | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Amelia Fortescue | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
18.12.17 2e ronde van de kwal. | vs. Alina Silich | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
11.12.17 2e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Naz Ozturk | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
05.12.17 1e ronde | vs. Chihiro Muramatsu | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
27.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Mironova | 6-2, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
20.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Laure Line Glaude | 6-1, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Lidya Yargovan | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
13.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Anda Karanusic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
06.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Anhzelika Isaeva | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Toowoomba - Hard | ||||
02.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Lucy Easton | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.10.17 Kwalif. | vs. Shelby Talcott | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Sarina Kang | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
25.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Hayman | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Penrith - Hard | ||||
18.09.17 2e ronde van de kwal. | vs. Sarina Kang | 6-2, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.09.17 Kwalif. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Mornington - Clay | ||||
27.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Vukicevic | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mornington - Clay | ||||
20.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Selamawit Ouliaris | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Darcy Parke | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Amelia Fortescue - laatste wedstrijden
W25 Sunderland - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alisha Reayer | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maddalena Giordano | 6-4, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sharanya Shetty | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maya Drozd | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ann Akasha Ceuca | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
26.07.20 1e ronde | vs. Nell Miller | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.07.20 1e ronde | vs. Emily Arbuthnott | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.07.20 1e ronde | vs. Maia Lumsden | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.07.20 1e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.07.20 1e ronde | vs. Alice Gillan | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.07.20 1e ronde | vs. Esther Adeshina | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.07.20 1e ronde | vs. Amelia Bissett | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.07.20 1e ronde | vs. Emily Morton | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Toowoomba - Hard | ||||
06.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Noelleda Ah San | 7-62, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
W25 Brisbane - Hard | ||||
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Noelleda Ah San | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
14.05.19 Kwalif. | vs. Mariana Jimenez Bustillo | 6-70, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
14.05.19 1e ronde | vs. Dasha Kourkina | 1-6, 1-3, - Amelia Fortescue - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
08.05.19 1e ronde | vs. Eleonore Tchakarova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
24.04.19 1e ronde | vs. Stephanie Kent | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
15.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lian Tran | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
09.04.19 Kwalif. | vs. Patricia Maria Tig | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
25.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Katya Ramirez | 4-6, 6-4, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
18.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Melisa Morales | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
11.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anais Kikuchi | 4-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Perth - Hard | ||||
20.02.19 1e ronde | vs. Patricia Boentgen | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Port - Hard | ||||
12.02.19 1e ronde | vs. Bojana Marinkov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Djibouti - Hard | ||||
18.12.18 1e ronde | vs. Darya Lebesheva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Djibouti - Hard | ||||
12.12.18 2e ronde | vs. Noa Liauw A Fong | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |