WEDSTRIJD
04.07.21 | 1e ronde van de kwal. | Noka Juric | Ralitsa Alexandrova | 6-2, 6-4 | W15 Prokuplje | Clay |
STATISTIEKEN
Slovenia
22.10.01, 22 Jaar
22.10.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Bulgaria
17.11.02, 21 Jaar
17.11.02, 21 Jaar
Noka Juric vs. Ralitsa Alexandrova - onderlinge wedstrijden
04.07.21 | 1e ronde van de kwal. | Noka Juric | Ralitsa Alexandrova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Prokuplje | Clay |
Noka Juric form & Ralitsa Alexandrova form
Noka Juric - laatste wedstrijden
W75 Koper - Clay | ||||
16.04.24 Kwalif. | vs. Ivana Sebestova | 6-4, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carlota Martinez Cirez | Carlota Martinez Cirez - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W50 Murska - I. hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Vanik | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eden Silva | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-2, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Menuha Popovici | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vladislava Andreevskaya | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Alina Granwehr | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Vanja Gudelj | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Berin Yalcin | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Ela Nala Milic | 6-74, 7-64, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Linda Sevcikova | 6-0, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aleyna Soyalp | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Shuqian Xu | 6-4, 3-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.12.23 2e ronde | vs. Anastasia Safta | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Anastasiia Kochelaevskaia | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Denislava Glushkova | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.12.23 1e ronde | vs. Mayuka Aikawa | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 Kwalif. | vs. Florencia Belen Moron | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lisa Gruber | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dana Baidaulet | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Sysoeva | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Giulia Carbonaro | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Anastasia Safta | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Denise Hrdinkova | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Daphnee Mpetshi Perricard | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Federica Urgesi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Ralitsa Alexandrova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
30.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Aoi Ito | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mahya Khodaverdi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.11.21 Kwalif. | vs. Mavie Osterreicher | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Fernanda Morales | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Ksenia Laskutova | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.11.21 Kwalif. | vs. Nanari Katsumi | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Amelia Tarasova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dila Beril Guclu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
14.10.21 1e ronde | vs. Melis Sezer | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
11.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Adela Moravcova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.10.21 Kwalif. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
04.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Martha Matoula | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elif Albayrak | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Svatikova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Noka Juric | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Malesevic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Feyza Ebrar Aydin | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.03.21 Kwalif. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 7-5, 13-11 | wedstrijd detail | |
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Oana Smaranda Corneanu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maileen Nuudi | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Beatris Spasova | 4-6, 6-2, 12-14 | wedstrijd detail | |
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Angelika Shapovalova | 6-2, 1-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.12.20 Kwalif. | vs. Mariia Bergen | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Alara Ayaz | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Duru Soke | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.12.20 2e ronde | vs. Diane Parry | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Ena Kajevic | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |