WEDSTRIJD
05.04.23 | 2e ronde | Noma Akugue Noha | Eudice Wong Chong | 6-2, 6-0 | W40 Split | Clay |
STATISTIEKEN
Noma Akugue Noha | Eudice Wong Chong | |
1e Service % | 34/44 (77%) | 30/40 (75%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/34 (68%) | 9/30 (30%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/10 (60%) | 5/10 (50%) |
Benutte Breakpoints | 6/12 (50%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/40 (65%) | 15/44 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 55/84 (65%) | 29/84 (35%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Noma Akugue Noha | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Eudice Wong Chong | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Noma Akugue Noha | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Eudice Wong Chong | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Noma Akugue Noha | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-1 | Eudice Wong Chong | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Noma Akugue Noha | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Eudice Wong Chong | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Noma Akugue Noha | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Eudice Wong Chong | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Noma Akugue Noha | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Eudice Wong Chong | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Noma Akugue Noha | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Eudice Wong Chong | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Noma Akugue Noha vs. Eudice Wong Chong - onderlinge wedstrijden
05.04.23 | 2e ronde | Noma Akugue Noha | Eudice Wong Chong | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | W40 Split | Clay |
Noma Akugue Noha form & Eudice Wong Chong form
Noma Akugue Noha - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Polina Kudermetova | 3-6, 0-3, - Noma Akugue Noha - scratch | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Julia Grabher | 5-7, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Celine Simunyu | 6-3, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 3-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Despina Papamichail | 7-5, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
25.02.24 Finale | vs. Anna Bondar | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Suzan Lamens | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Francisca Jorge | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Magali Kempen | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Polona Hercog | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Robin Anderson | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Erjavec | 7-66, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Emeline Dartron | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Rebeka Masarova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
08.10.23 Kwalif. | vs. Tiphanie Lemaitre | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Kaja Juvan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Sara Errani | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Katarina Zavatska | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde | vs. Berfu Cengiz | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
10.08.23 Kwartfinale | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 2e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-2, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail |
Eudice Wong Chong - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Maegan Manasse | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Timea Babos | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Pia Lovric | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. En Shuo Liang | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alja Senica | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Laboutkova | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Anouk Koevermans | 4-6, 6-710 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Suzan Lamens | 3-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Ena Shibahara | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hayu Kinoshita | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Linda Fruhvirtova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hayu Kinoshita | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Thasaporn Naklo | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Yue Yuan | - Eudice Wong Chong - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Kateryna Volodko | 7-65, 2-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
19.10.23 1e ronde | vs. Qianhui Tang | 6-2, 7-68 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Priscilla Hon | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
10.09.23 Kwalif. | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 7-5, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Momoko Kobori | 6-4, 7-68 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
06.09.23 2e ronde | vs. Xiaodi You | 1-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde | vs. Jil Teichmann | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Momoko Kobori | 6-4, 6-76, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
05.08.23 Halve finale | vs. Valeria Savinykh | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.08.23 Kwartfinale | vs. Anna Brogan | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Harriet Dart | 6-73, 6-3, 3-1, Harriet Dart - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Figueira - Hard | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail |