WEDSTRIJD
24.08.20 | Kwalif. | Noma Akugue Noha | Maria Lota Kaul | 6-1, 6-1 | W15 Alkmaar | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Noma Akugue Noha vs. Maria Lota Kaul - onderlinge wedstrijden
23.08.21 | 1e ronde van de kwal. | Noma Akugue Noha | Maria Lota Kaul | 4-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | W25 Braunschweig | Clay |
24.08.20 | Kwalif. | Noma Akugue Noha | Maria Lota Kaul | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Alkmaar | Clay |
Noma Akugue Noha form & Maria Lota Kaul form
Noma Akugue Noha - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Polina Kudermetova | 3-6, 0-3, - Noma Akugue Noha - scratch | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Julia Grabher | 5-7, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Celine Simunyu | 6-3, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 3-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Despina Papamichail | 7-5, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
25.02.24 Finale | vs. Anna Bondar | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Suzan Lamens | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Francisca Jorge | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Magali Kempen | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Polona Hercog | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Robin Anderson | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Erjavec | 7-66, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Emeline Dartron | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Rebeka Masarova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
08.10.23 Kwalif. | vs. Tiphanie Lemaitre | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Kaja Juvan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Sara Errani | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Katarina Zavatska | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde | vs. Berfu Cengiz | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
10.08.23 Kwartfinale | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 2e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-2, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail |
Maria Lota Kaul - laatste wedstrijden
W25 Parnu - Clay | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Tess Sugnaux | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.08.22 Kwalif. | vs. Grete Gull | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Roots | 3-6, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
08.03.22 1e ronde | vs. Jenny Lim | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Curitiba - Clay | ||||
02.12.21 2e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 6-75, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.12.21 1e ronde | vs. Isabela Alvarez Mercante | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Brasilia - Clay | ||||
26.11.21 Kwartfinale | vs. Elina Avanesyan | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.11.21 2e ronde | vs. Noelia Zeballos | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.11.21 1e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.21 Kwalif. | vs. Katarina Jokic | 7-64, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Macarena Torrales Tebes | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cundinamarca - Clay | ||||
18.11.21 2e ronde | vs. Hurricane Tyra Black | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.11.21 1e ronde | vs. Brittany Collens | 1-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Aparecida - Clay | ||||
11.11.21 2e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.11.21 1e ronde | vs. Nathaly Kurata | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Haabneeme - I. hard | ||||
02.11.21 1e ronde | vs. Katie Swan | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dariia Monakhova | 7-5, 2-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.10.21 1e ronde | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-3, 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Eri Shimizu | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Kate Zueva | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.10.21 Kwalif. | vs. Xichen Zhao | 6-3, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Clay | ||||
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Darja Vidmanova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zuzana Bohatova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
08.09.21 1e ronde | vs. Chiara Catini | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
30.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Verena Meliss | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
23.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Noma Akugue Noha | 6-4, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
17.08.21 Kwalif. | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maja Radenkovic | 6-1, 6-75, 10-4 | wedstrijd detail | |
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anja Stankovic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
04.08.21 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |