WEDSTRIJD
12.01.23 | 3e ronde | Nuria Brancaccio | Emily Seibold | 6-1, 6-1 | W25 Buenos | Clay |
STATISTIEKEN
Nuria Brancaccio | Emily Seibold | |
1e Service % | 33/39 (85%) | 20/36 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/33 (73%) | 7/20 (35%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/6 (67%) | 4/16 (25%) |
Benutte Breakpoints | 6/7 (86%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/36 (69%) | 11/39 (28%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 53/75 (71%) | 22/75 (29%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Emily Seibold | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nuria Brancaccio | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Emily Seibold | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nuria Brancaccio | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Emily Seibold | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nuria Brancaccio | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Emily Seibold | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Nuria Brancaccio | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Emily Seibold | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Nuria Brancaccio | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Emily Seibold | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nuria Brancaccio | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Emily Seibold | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nuria Brancaccio | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nuria Brancaccio vs. Emily Seibold - onderlinge wedstrijden
19.01.23 | 3e ronde | Nuria Brancaccio | Emily Seibold | 6-1, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Buenos | Clay |
12.01.23 | 3e ronde | Nuria Brancaccio | Emily Seibold | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Buenos | Clay |
Nuria Brancaccio form & Emily Seibold form
Nuria Brancaccio - laatste wedstrijden
Rouen - Clay | ||||
13.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Zaragoza - Clay | ||||
09.04.24 1e ronde | vs. Oksana Selekhmeteva | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Bogota - Clay | ||||
02.04.24 1e ronde | vs. Jule Niemeier | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.03.24 Kwalif. | vs. Suzan Lamens | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Whitney Osuigwe | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
San Luis - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Julia Riera | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Harmony Tan | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Lina Gjorcheska | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Cristina Dinu | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Tena Lukas | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Alice Rame | 6-2, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Cristina Dinu | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 2e ronde | vs. Sebastianna Scilipoti | 7-5, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Alexandra Shubladze | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Zoziya Kardava | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Andreeva | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Dalila Spiteri | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-76, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Harriet Dart | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Milana Zhabrailova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Yasmine Kabbaj | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Ariana Geerlings | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Leyre Romero Gormaz | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 1-0, Andreea Prisacariu - scratch | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |
Emily Seibold - laatste wedstrijden
W15 Telde - Clay | ||||
21.04.24 Finale | vs. Gina Feistel | 3-6, 6-2, 6-74 | wedstrijd detail | |
20.04.24 Halve finale | vs. Isis Louise Van Den Broek | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.04.24 2e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.04.24 Kwartfinale | vs. Isabelle Cherny | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.04.24 1e ronde | vs. Marie Mettraux | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Sao - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Naiktha Bains | 5-7, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Campinas - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Jazmin Ortenzi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sao - Clay | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Julieta Estable | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Katja Markus | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yufei Ren | 6-2, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rositsa Dencheva | 0-6, 1-1, - Emily Seibold - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Iulia Bucea | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Abigail Amos | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Merel Hoedt | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Liz Badde | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Katarina Jokic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 1-6, 3-3, - Emily Seibold - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Nagi Hanatani | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Yuki Naito | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Punta - Clay | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Solana Sierra | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Punta - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
28.06.23 2e ronde | vs. Carolyn Ansari | 7-5, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
22.06.23 3e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 6-4, 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
21.06.23 2e ronde | vs. Tara Malik | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |