WEDSTRIJD
18.07.19 | 2e ronde | Nuria Brancaccio | Marie Mettraux | 6-0, 6-2 | W15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Nuria Brancaccio | Marie Mettraux | |
1e Service % | 33/38 (87%) | 29/45 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/33 (61%) | 14/29 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/5 (80%) | 1/16 (6%) |
Benutte Breakpoints | 7/10 (70%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/45 (67%) | 14/38 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 54/83 (65%) | 29/83 (35%) |
Dubbele fouten | 0 | 7 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Nuria Brancaccio | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Marie Mettraux | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
1-0 | Marie Mettraux | |
0-0 | ||
Nuria Brancaccio | 2-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Marie Mettraux | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Nuria Brancaccio | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
4-1 | Marie Mettraux | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
Nuria Brancaccio | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Marie Mettraux | |
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nuria Brancaccio vs. Marie Mettraux - onderlinge wedstrijden
18.07.19 | 2e ronde | Nuria Brancaccio | Marie Mettraux | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
Nuria Brancaccio form & Marie Mettraux form
Nuria Brancaccio - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Julia Riera | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Harmony Tan | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Lina Gjorcheska | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Cristina Dinu | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Tena Lukas | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Alice Rame | 6-2, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Cristina Dinu | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 2e ronde | vs. Sebastianna Scilipoti | 7-5, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Alexandra Shubladze | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Zoziya Kardava | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Andreeva | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Dalila Spiteri | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-76, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Harriet Dart | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Milana Zhabrailova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Yasmine Kabbaj | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Ariana Geerlings | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Leyre Romero Gormaz | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 1-0, Andreea Prisacariu - scratch | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Georgia Pedone | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Dalila Spiteri | 7-5, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Marie Mettraux - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Mara Gae | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Denislava Glushkova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Anja Stankovic | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Ziva Falkner | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Sofia Shapatava | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nikola Daubnerova | 3-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-2, 1-0, Kiara Cvetkovic - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Claudia Gasparovic | 4-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Antal | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Francesca Pace | 7-5, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Panna Bartha | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Elena Grekul | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.12.23 2e ronde | vs. Katherine Barnes | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Defne Ursan | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Francesca Pace | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Melis Ayda Uyar | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mendoza - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Luisina Giovannini | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lujan - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 0-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Lara Diaz Zayas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Martina Genis Salas | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matilde Jorge | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Pieri | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Yasmine Kabbaj | 6-71, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Chloe Noel | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Aya El Aouni | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail |