WEDSTRIJD
05.01.22 | 1e ronde | Nuria Parrizas-Diaz | Ellen Perez | 6-0, 6-3 | Melbourne | Hard |
STATISTIEKEN
Nuria Parrizas-Diaz | Ellen Perez | |
1e Service % | 31/42 (74%) | 25/48 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/31 (77%) | 10/25 (40%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/11 (55%) | 10/23 (43%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/48 (58%) | 12/42 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/90 (64%) | 32/90 (36%) |
Dubbele fouten | 0 | 5 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ellen Perez | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nuria Parrizas-Diaz | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Ellen Perez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nuria Parrizas-Diaz | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Ellen Perez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nuria Parrizas-Diaz | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Ellen Perez | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Nuria Parrizas-Diaz | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Ellen Perez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Nuria Parrizas-Diaz | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Ellen Perez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nuria Parrizas-Diaz | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Ellen Perez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Nuria Parrizas-Diaz | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Ellen Perez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nuria Parrizas-Diaz vs. Ellen Perez - onderlinge wedstrijden
05.01.22 | 1e ronde | Nuria Parrizas-Diaz | Ellen Perez | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | Melbourne | Hard |
Nuria Parrizas-Diaz form & Ellen Perez form
Nuria Parrizas-Diaz - laatste wedstrijden
Indian Wells - Hard | ||||
08.03.24 2e ronde | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 1e ronde | vs. Mccartney Kessler | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Nadia Podoroska | 7-5, 6-74, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Lourdes Carle | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Lee | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Taylah Preston | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Harriet Dart | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Anna Blinkova | 6-1, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Laura Siegemund | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Jule Niemeier | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Masarova | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Robin Anderson | 5-7, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Sonay Kartal | 6-1, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maddison Inglis | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
06.01.24 Finale | vs. Harriet Dart | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.01.24 Halve finale | vs. Clara Tauson | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
04.01.24 Kwartfinale | vs. Oceane Dodin | 6-2, 3-1, Oceane Dodin - scratch | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 6-4, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Celine Naef | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Alize Cornet | 1-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Patricia Maria Tig | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Lesya Tsurenko | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Magdalena Frech | 6-2, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Alize Cornet | 6-1, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 7-66, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Astra Sharma | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |
Ellen Perez - laatste wedstrijden
Zhengzhou - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Anhelina Kalinina | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 Kwalif. | vs. Tamara Korpatsch | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yexin Ma | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
24.09.23 Kwalif. | vs. Despina Papamichail | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ena Shibahara | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
15.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carol Zhao | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Dallas - I. hard | ||||
25.07.23 Kwalif. | vs. Allie Kiick | 1-4, - Ellen Perez - scratch | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carolyn Ansari | 5-7, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
10.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ankita Raina | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Strasbourg - Clay | ||||
20.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Iliev | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monzon - Hard | ||||
19.05.23 Halve finale | vs. Maddison Inglis | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.05.23 Kwartfinale | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.05.23 2e ronde | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.05.23 1e ronde | vs. Carmen Lopez Martinez | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-1, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Andrienko | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Reus - Clay | ||||
01.05.23 Kwalif. | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
25.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ann Li | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
29.01.23 Kwalif. | vs. Astra Sharma | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Khromacheva | 6-1, 0-0, Irina Khromacheva - scratch | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Petra Hule | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
27.10.22 2e ronde | vs. Sofia Kenin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.10.22 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.10.22 Kwalif. | vs. Gabriella Price | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mary Lewis | 6-2, 4-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
10.10.22 1e ronde | vs. Madison Keys | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.10.22 Kwalif. | vs. Anna Kalinskaya | 4-1, Anna Kalinskaya - scratch | wedstrijd detail |