WEDSTRIJD
24.12.20 | 2e ronde | Nuria Parrizas-Diaz | Helena Narmont | 6-1, 6-2 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Nuria Parrizas-Diaz | Helena Narmont | |
1e Service % | 22/48 (46%) | 23/37 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 17/22 (77%) | 13/23 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/26 (62%) | 1/14 (7%) |
Benutte Breakpoints | 5/6 (83%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/37 (62%) | 15/48 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/85 (66%) | 29/85 (34%) |
Dubbele fouten | 2 | 6 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Nuria Parrizas-Diaz | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Helena Narmont | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Nuria Parrizas-Diaz | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Helena Narmont | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nuria Parrizas-Diaz | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Helena Narmont | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Nuria Parrizas-Diaz | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Helena Narmont | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nuria Parrizas-Diaz | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Helena Narmont | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Nuria Parrizas-Diaz | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Helena Narmont | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nuria Parrizas-Diaz | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Estonia
21.01.01, 23 Jaar
21.01.01, 23 Jaar
Nuria Parrizas-Diaz vs. Helena Narmont - onderlinge wedstrijden
24.12.20 | 2e ronde | Nuria Parrizas-Diaz | Helena Narmont | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Nuria Parrizas-Diaz form & Helena Narmont form
Nuria Parrizas-Diaz - laatste wedstrijden
Indian Wells - Hard | ||||
08.03.24 2e ronde | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 1e ronde | vs. Mccartney Kessler | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Nadia Podoroska | 7-5, 6-74, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Lourdes Carle | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Lee | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Taylah Preston | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Harriet Dart | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Anna Blinkova | 6-1, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Laura Siegemund | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Jule Niemeier | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Masarova | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Robin Anderson | 5-7, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Sonay Kartal | 6-1, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maddison Inglis | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
06.01.24 Finale | vs. Harriet Dart | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.01.24 Halve finale | vs. Clara Tauson | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
04.01.24 Kwartfinale | vs. Oceane Dodin | 6-2, 3-1, Oceane Dodin - scratch | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 6-4, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Celine Naef | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Alize Cornet | 1-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Patricia Maria Tig | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Lesya Tsurenko | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Magdalena Frech | 6-2, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Alize Cornet | 6-1, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 7-66, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Astra Sharma | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |
Helena Narmont - laatste wedstrijden
W25 Parnu - Clay | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Ania Hertel | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Saoirse Breen | 0-1, - Helena Narmont - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Anja Wildgruber | 0-6, 0-3, - Helena Narmont - scratch | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Francesca Dell'Edera | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Saoirse Breen | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hanna Vinahradava | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shelby Prince | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.06.23 Kwalif. | vs. Magdalini Adaloglou | 3-6, 7-5, 1-10 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Pozarenko | 6-73, 7-5, 12-10 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Novikova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Fort - Hard | ||||
17.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Okalova | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Florence - Hard | ||||
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lauren Proctor | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Redding - Hard | ||||
03.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mccartney Kessler | 0-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
19.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Novak | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Merel Hoedt | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
03.08.22 1e ronde | vs. Weronika Baszak | 6-4, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.06.22 2e ronde | vs. Alice Tubello | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.05.22 1e ronde | vs. Koharu Niimi | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.05.22 Kwartfinale | vs. Chiraz Bechri | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.05.22 2e ronde | vs. Elina Zakharova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.05.22 1e ronde | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-2, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Norman - Hard | ||||
12.10.21 1e ronde | vs. Elizabeth Coleman | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Redding - Hard | ||||
05.10.21 Kwalif. | vs. Kimmi Hance | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
29.09.21 1e ronde | vs. Laetitia Pulchartova | 7-65, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.09.21 Kwalif. | vs. Kristina Novak | 1-6, 7-64, 10-6 | wedstrijd detail | |
27.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tatum Evans | 7-5, 4-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
W25 Fort - Hard | ||||
21.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Jokic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Radovanovic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Denisa Hindova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Liz Badde | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |