WEDSTRIJD
17.04.21 | 1e ronde van de kwal. | Nuria Parrizas-Diaz | Ipek Oz | 6-3, 6-4 | Istanbul | Clay |
STATISTIEKEN
Nuria Parrizas-Diaz | Ipek Oz | |
1e Service % | 41/59 (69%) | 49/64 (77%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/41 (68%) | 24/49 (49%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/18 (56%) | 7/15 (47%) |
Benutte Breakpoints | 4/9 (44%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/64 (52%) | 21/59 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 71/123 (58%) | 52/123 (42%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ipek Oz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nuria Parrizas-Diaz | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Ipek Oz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Nuria Parrizas-Diaz | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Ipek Oz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Nuria Parrizas-Diaz | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Ipek Oz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nuria Parrizas-Diaz | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Ipek Oz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Nuria Parrizas-Diaz | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Ipek Oz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nuria Parrizas-Diaz | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Ipek Oz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nuria Parrizas-Diaz | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Ipek Oz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Nuria Parrizas-Diaz | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Ipek Oz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nuria Parrizas-Diaz | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Ipek Oz | |
0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0 | ||
6-4 | Ipek Oz | |
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nuria Parrizas-Diaz vs. Ipek Oz - onderlinge wedstrijden
17.04.21 | 1e ronde van de kwal. | Nuria Parrizas-Diaz | Ipek Oz | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Istanbul | Clay |
Nuria Parrizas-Diaz form & Ipek Oz form
Nuria Parrizas-Diaz - laatste wedstrijden
Indian Wells - Hard | ||||
08.03.24 2e ronde | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 1e ronde | vs. Mccartney Kessler | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Nadia Podoroska | 7-5, 6-74, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Lourdes Carle | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Lee | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Taylah Preston | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Harriet Dart | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Anna Blinkova | 6-1, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Laura Siegemund | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Jule Niemeier | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Masarova | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Robin Anderson | 5-7, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Sonay Kartal | 6-1, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maddison Inglis | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
06.01.24 Finale | vs. Harriet Dart | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.01.24 Halve finale | vs. Clara Tauson | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
04.01.24 Kwartfinale | vs. Oceane Dodin | 6-2, 3-1, Oceane Dodin - scratch | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 6-4, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Celine Naef | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Alize Cornet | 1-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Patricia Maria Tig | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Lesya Tsurenko | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Magdalena Frech | 6-2, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Alize Cornet | 6-1, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 7-66, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Astra Sharma | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |
Ipek Oz - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Timea Babos | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Tereza Valentova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-2, 4-1, Aliona Falei - scratch | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Errani | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Alice Tubello | 6-2, 3-6, 1-3, - Ipek Oz - scratch | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Petra Marcinko | 7-65, 7-66 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Julia Riera | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Jamie Loeb | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-61, 6-0 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Ajla Tomljanovic | 7-5, 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde | vs. Anna Bondar | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Daniela Seguel | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Martha Matoula | 6-77, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Quinn Gleason | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Daniela Vismane | 1-2, - Ipek Oz - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
14.09.23 3e ronde | vs. Dejana Radanovic | 7-66, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emiliana Arango | 6-4, 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail |