WEDSTRIJD
08.12.20 | 1e ronde | Oana Gavrila | Barbora Miklova | 6-1, 6-4 | W15 Madrid | Clay |
STATISTIEKEN
Oana Gavrila | Barbora Miklova | |
1e Service % | 30/52 (58%) | 33/57 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/30 (70%) | 19/33 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/22 (50%) | 7/24 (29%) |
Benutte Breakpoints | 5/13 (38%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/57 (54%) | 20/52 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/109 (58%) | 46/109 (42%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces | 1 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Oana Gavrila | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Barbora Miklova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Oana Gavrila | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Barbora Miklova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Oana Gavrila | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Barbora Miklova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Oana Gavrila | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Barbora Miklova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Oana Gavrila | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Barbora Miklova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Oana Gavrila | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Barbora Miklova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Oana Gavrila | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Barbora Miklova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Oana Gavrila | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Barbora Miklova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Oana Gavrila | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Oana Gavrila vs. Barbora Miklova - onderlinge wedstrijden
08.12.20 | 1e ronde | Oana Gavrila | Barbora Miklova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Madrid | Clay |
Oana Gavrila form & Barbora Miklova form
Oana Gavrila - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
26.03.24 Kwalif. | vs. Wakana Sonobe | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Campinas - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.03.24 Halve finale | vs. Carolina Meligeni Alves | 7-61, 6-78, 7-65 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Gabriela Ce | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Camilla Bossi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Sofia Omati Albieri | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sao - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Victoria Bosio | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Verena Meliss | 5-7, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Tatiana Pieri | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Alexandra Zimmer | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Hwiwon Wi | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Mia Ristic | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adriana Reami | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-0, Sapfo Sakellaridi - scratch | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Margarita Ignatjeva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jovana Peric (SRB) | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Cristina Dinu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Ivana Sebestova | 7-5, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Karen Marthiens | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Zeel Desai | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Margaux Komano | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Elisabeth Iila | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Barbora Miklova - laatste wedstrijden
Prague - Hard | ||||
10.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Naiktha Bains | 1-6, 0-0, - Barbora Miklova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Wroclaw - Clay | ||||
28.06.21 Kwalif. | vs. Sofia Milatova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Mandelikova | 2-6, 6-4, 10-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.06.21 1e ronde | vs. Basak Eraydin | 7-65, 5-7, 4-5, - Barbora Miklova - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.06.21 1e ronde | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 5-7, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Grado - Clay | ||||
01.06.21 1e ronde | vs. Liudmila Samsonova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
27.05.21 2e ronde | vs. Emeline Dartron | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.05.21 1e ronde | vs. Ema Bubalo | 2-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
19.05.21 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - I. hard | ||||
23.03.21 1e ronde | vs. Elena Malygina | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.03.21 1e ronde | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.03.21 2e ronde | vs. Joanne Zuger | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.03.21 1e ronde | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
W15 Madrid - Clay | ||||
08.12.20 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prerov - Clay | ||||
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Leykina | 6-1, 4-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ange Oby Kajuru | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
31.07.20 1e ronde | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.07.20 1e ronde | vs. Veronika Vlkovska | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. Johana Markova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.07.20 1e ronde | vs. Miriam Kolodziejova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.07.20 1e ronde | vs. Linda Noskova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.07.20 1e ronde | vs. Darja Vidmanova | 3-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
25.06.20 1e ronde | vs. Katerina Siniakova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.06.20 1e ronde | vs. Linda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Arlinda Rushiti | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
10.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Kubareva | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
03.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-1, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.01.20 2e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.01.20 1e ronde | vs. Yasmeen Ghaoui | 6-1, 4-0, Yasmeen Ghaoui - scratch | wedstrijd detail |