WEDSTRIJD
14.02.22 | 2e ronde van de kwal. | Oana Gavrila | Julia Stamatova | 7-61, 7-5 | W25 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Oana Gavrila | Julia Stamatova | |
1e Service % | 48/85 (56%) | 71/96 (74%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/48 (56%) | 36/71 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 22/37 (59%) | 14/25 (56%) |
Benutte Breakpoints | 5/13 (38%) | 4/11 (36%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 46/96 (48%) | 36/85 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 95/181 (52%) | 86/181 (48%) |
Dubbele fouten | 5 | 2 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Oana Gavrila | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Julia Stamatova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Oana Gavrila | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-2 | Julia Stamatova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Oana Gavrila | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Julia Stamatova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Oana Gavrila | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-4 | Julia Stamatova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Oana Gavrila | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Julia Stamatova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Oana Gavrila | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Julia Stamatova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Oana Gavrila | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1 | ||
7-61 |
2 | ||
0-0 | Julia Stamatova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Oana Gavrila | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Julia Stamatova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Oana Gavrila | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-3 | Julia Stamatova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Oana Gavrila | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-5 | Julia Stamatova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Oana Gavrila | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-5 | Julia Stamatova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Oana Gavrila | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Julia Stamatova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oana Gavrila | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Oana Gavrila vs. Julia Stamatova - onderlinge wedstrijden
14.02.22 | 2e ronde van de kwal. | Oana Gavrila | Julia Stamatova | 7-61, 7-5 | wedstrijd detail | W25 Antalya | Clay |
01.08.17 | 1e ronde | Oana Gavrila | Julia Stamatova | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Targu Jiu | Clay |
Oana Gavrila form & Julia Stamatova form
Oana Gavrila - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
26.03.24 Kwalif. | vs. Wakana Sonobe | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Campinas - Clay | ||||
24.03.24 Halve finale | vs. Carolina Meligeni Alves | 7-61, 6-78, 7-65 | wedstrijd detail | |
24.03.24 Finale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Gabriela Ce | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Camilla Bossi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Sofia Omati Albieri | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sao - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Victoria Bosio | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Verena Meliss | 5-7, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Tatiana Pieri | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Alexandra Zimmer | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Hwiwon Wi | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Mia Ristic | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adriana Reami | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-0, Sapfo Sakellaridi - scratch | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Margarita Ignatjeva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jovana Peric (SRB) | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Cristina Dinu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Ivana Sebestova | 7-5, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Karen Marthiens | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Zeel Desai | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Margaux Komano | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Elisabeth Iila | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Julia Stamatova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Alexandra Iordache | 6-6, - Julia Stamatova - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Kayo Nishimura | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Marie Vogt | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
16.01.24 Kwalif. | vs. Hwiwon Wi | 6-4, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ema Kovacevic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.12.23 1e ronde | vs. Milana Safiullina | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Jana Stojanova | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Alina Charaeva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nadiya Kolb | 1-6, 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Anastasiia Firman | 6-3, 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mara Guth | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Annika Maria Glaser | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
12.10.23 Kwartfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
08.10.23 Finale | vs. Tamara Curovic | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Emma Slavikova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Stefania Bojica | 6-2, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Laura Svatikova | 7-62, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Francesca Gandolfi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Julie Struplova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Ksenia Laskutova | 7-62, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Curovic | 6-3, 2-0, Tamara Curovic - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Nina Vargova | 6-78, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Sofia Milatova | 0-6, 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-3, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail |