WEDSTRIJD
12.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Oceane Babel | Andanin Vilas | 6-0, 6-0 | W25 Palmanova | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Argentina
15.11.03, 20 Jaar
15.11.03, 20 Jaar
Oceane Babel vs. Andanin Vilas - onderlinge wedstrijden
12.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Oceane Babel | Andanin Vilas | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Palmanova | Clay |
Oceane Babel form & Andanin Vilas form
Oceane Babel - laatste wedstrijden
W15 Duffel - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Chihiro Muramatsu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Anna Ozerova | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Maileen Nuudi | 6-76, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Otzipka | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Andreea Mitu | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eleejah Inisan | 3-6, 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Mia Chudejova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Judith Hernandez Miranda | 2-6, 6-2, 0-10 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Pia Lovric | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
18.04.23 Kwalif. | vs. Anouk Koevermans | 6-3, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
17.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natalie Cinkova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Chiasso - Clay | ||||
10.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Kolodynska | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Soboleva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andanin Vilas | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Joue - I. hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.23 Kwalif. | vs. Manon Leonard | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carolann Delaunay | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Macon - I. hard | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Manon Leonard | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Grenoble - I. hard | ||||
06.02.23 Kwalif. | vs. Aneta Laboutkova | 7-63, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Iliev | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - I. hard | ||||
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Villet | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
14.12.22 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
02.12.22 Kwartfinale | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.12.22 2e ronde | vs. Chanel Janssen | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.11.22 1e ronde | vs. Georgina Hays | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
25.11.22 Kwartfinale | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-0, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.11.22 2e ronde | vs. Veronika Podrez | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.11.22 1e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Eleni Kordolaimi | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Andanin Vilas - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alessia Popescu | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Davi | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Punta - Clay | ||||
09.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Natalia Kowalczyk | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Punta - Clay | ||||
03.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alicia Herrero Linana | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 La - Hard | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denise Torrealba | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Seguel | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oceane Babel | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anja Wildgruber | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sude Ince | 5-7, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Palmanova - Clay | ||||
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Giuliana Ciangherotti | 6-3, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
Palmanova - Clay | ||||
24.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Kight | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |