WEDSTRIJD
09.09.20 | 1e ronde | Oceane Babel | Maria Jazmin Amicuzi | 6-1, 6-3 | W15 Saint | Clay |
STATISTIEKEN
Oceane Babel | Maria Jazmin Amicuzi | |
1e Service % | 24/44 (55%) | 27/45 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 17/24 (71%) | 17/27 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/20 (70%) | 2/18 (11%) |
Benutte Breakpoints | 5/5 (100%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/45 (58%) | 13/44 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/89 (64%) | 32/89 (36%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Maria Jazmin Amicuzi | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oceane Babel | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Maria Jazmin Amicuzi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Oceane Babel | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Maria Jazmin Amicuzi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Oceane Babel | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Maria Jazmin Amicuzi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Oceane Babel | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Maria Jazmin Amicuzi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Oceane Babel | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Maria Jazmin Amicuzi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Oceane Babel | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Maria Jazmin Amicuzi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Oceane Babel | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Maria Jazmin Amicuzi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oceane Babel | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Argentina
26.11.99, 24 Jaar
26.11.99, 24 Jaar
Oceane Babel vs. Maria Jazmin Amicuzi - onderlinge wedstrijden
09.09.20 | 1e ronde | Oceane Babel | Maria Jazmin Amicuzi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Saint | Clay |
Oceane Babel form & Maria Jazmin Amicuzi form
Oceane Babel - laatste wedstrijden
W15 Duffel - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Chihiro Muramatsu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Anna Ozerova | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Maileen Nuudi | 6-76, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Otzipka | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Andreea Mitu | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eleejah Inisan | 3-6, 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Mia Chudejova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Judith Hernandez Miranda | 2-6, 6-2, 0-10 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Pia Lovric | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
18.04.23 Kwalif. | vs. Anouk Koevermans | 6-3, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
17.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natalie Cinkova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Chiasso - Clay | ||||
10.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Kolodynska | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Soboleva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andanin Vilas | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Joue - I. hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.23 Kwalif. | vs. Manon Leonard | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carolann Delaunay | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Macon - I. hard | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Manon Leonard | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Grenoble - I. hard | ||||
06.02.23 Kwalif. | vs. Aneta Laboutkova | 7-63, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Iliev | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - I. hard | ||||
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Villet | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
14.12.22 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
02.12.22 Kwartfinale | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.12.22 2e ronde | vs. Chanel Janssen | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.11.22 1e ronde | vs. Georgina Hays | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
25.11.22 Kwartfinale | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-0, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.11.22 2e ronde | vs. Veronika Podrez | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.11.22 1e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Eleni Kordolaimi | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Maria Jazmin Amicuzi - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
28.09.20 Kwalif. | vs. Maja Radenkovic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.09.20 1e ronde | vs. Rita Atik | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Saint - Clay | ||||
09.09.20 1e ronde | vs. Oceane Babel | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.09.20 Kwalif. | vs. Axana Mareen | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
11.03.20 Kwalif. | vs. Zoe Hitt | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Raveena Kingsley | Raveena Kingsley - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W60 Colina - Clay | ||||
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jazmin Ortenzi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Asuncion - Clay | ||||
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Bosio | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
10.10.19 2e ronde | vs. Guillermina Naya | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Tatiana Terwindt | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Santiago - Clay | ||||
03.10.19 2e ronde | vs. Pauline Wuarin | 6-3, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.19 1e ronde | vs. Susan Doldan | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Juana Larranaga | 6-4, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
12.09.19 2e ronde | vs. Ivania Martinich | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.09.19 1e ronde | vs. Susan Doldan | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Villa Del - Clay | ||||
14.11.18 2e ronde | vs. Jazmin Ortenzi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.11.18 1e ronde | vs. Susan Doldan | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
03.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Luisa Stefani | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Francisca Araneda Orellana | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
19.09.18 2e ronde | vs. Sofia Luini | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.09.18 1e ronde | vs. Marcela Bueno | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Luque - Hard | ||||
05.09.18 1e ronde | vs. Nathalia Wolf Gasparin | 5-7, 3-5, - Maria Jazmin Amicuzi - scratch | wedstrijd detail | |
Asuncion - Clay | ||||
27.08.18 1e ronde | vs. Sara Castellano | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Lambare - Clay | ||||
20.08.18 1e ronde | vs. Erika Drozd Pereira | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Guayaquil - Clay | ||||
15.08.18 2e ronde | vs. Juliana Valero | 7-5, 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.08.18 1e ronde | vs. Francesca Lilliegren | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Guayaquil - Clay | ||||
07.08.18 1e ronde | vs. Akilah James | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Villa Del - Clay | ||||
23.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Pilar Becerra | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.04.18 Kwalif. | vs. Victoria Ariadna Beccio | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Lola Cincunegui | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |