WEDSTRIJD
16.09.20 | 1e ronde | Oceane Dodin | Selena Janicijevic | 6-3, 4-6, 6-1 | W80 Cagnes | Clay |
STATISTIEKEN
Oceane Dodin | Selena Janicijevic | |
1e Service % | 54/100 (54%) | 52/96 (54%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/54 (57%) | 30/52 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 21/46 (46%) | 14/44 (32%) |
Benutte Breakpoints | 8/16 (50%) | 5/14 (36%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 52/96 (54%) | 48/100 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 104/196 (53%) | 92/196 (47%) |
Dubbele fouten | 6 | 7 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Selena Janicijevic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Oceane Dodin | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Selena Janicijevic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Oceane Dodin | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Selena Janicijevic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Oceane Dodin | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Selena Janicijevic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Oceane Dodin | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Selena Janicijevic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Oceane Dodin | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Selena Janicijevic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Oceane Dodin | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Selena Janicijevic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Oceane Dodin | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Selena Janicijevic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Oceane Dodin | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Selena Janicijevic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Oceane Dodin | 3-5 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-5 | Selena Janicijevic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
4-6 |
3 | ||
Oceane Dodin | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Selena Janicijevic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oceane Dodin | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Selena Janicijevic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Oceane Dodin | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Selena Janicijevic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oceane Dodin | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Oceane Dodin vs. Selena Janicijevic - onderlinge wedstrijden
30.05.23 | 1e ronde | Oceane Dodin | Selena Janicijevic | 0-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | Paris | Clay |
21.05.23 | 1e ronde | Selena Janicijevic | Oceane Dodin | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | Strasbourg | Clay |
16.09.20 | 1e ronde | Oceane Dodin | Selena Janicijevic | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | W80 Cagnes | Clay |
Oceane Dodin form & Selena Janicijevic form
Oceane Dodin - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
24.03.24 3e ronde | vs. Cori Gauff | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 2e ronde | vs. Arantxa Rus | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Clara Tauson | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Heather Watson | 6-4, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
14.03.24 Kwartfinale | vs. Diana Shnaider | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Martina Trevisan | 7-5, 4-6, 7-69 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Madison Sieg | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.24 2e ronde | vs. Daria Kasatkina | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
07.03.24 1e ronde | vs. Elina Avanesyan | 1-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Magali Kempen | 0-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Julia Stusek | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Yuriko Miyazaki | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Lois Boisson | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
22.01.24 4e ronde | vs. Qinwen Zheng | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.01.24 3e ronde | vs. Clara Burel | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Martina Trevisan | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Lin Zhu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
04.01.24 Kwartfinale | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 1-3, - Oceane Dodin - scratch | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Erika Andreeva | 7-65, 6-76, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Daria Snigur | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Audrey Albie | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Alina Charaeva | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Andreea Mitu | 6-712, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Daniela Vismane | 5-7, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
19.11.23 Finale | vs. Alexandra Eala | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Hanne Vandewinkel | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |
Selena Janicijevic - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Cecilia Costa (BRA) | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Matilde Paoletti | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Sofia Shapatava | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Carson Branstine | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 2e ronde | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Seone Mendez | 4-6, 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Duru Soke | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Tara Wurth | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carole Monnet | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vacaria - Clay | ||||
16.12.23 Finale | vs. Francisca Jorge | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Halve finale | vs. Julia Riera | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.12.23 Kwartfinale | vs. Solana Sierra | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Mogi - Clay | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Jasmin Jebawy | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Alexia Harmon | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Julia Riera | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Cristina Dinu | 6-1, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Sinja Kraus | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Mara Guth | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Anca Alexia Todoni | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 7-5, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Katerina Petrova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Mendoza - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Carla Markus | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Katerina Stewart | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Lujan - Clay | ||||
01.10.23 Finale | vs. Julieta Estable | 6-4, 7-60 | wedstrijd detail | |
30.09.23 Halve finale | vs. Martina Capurro Taborda | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |