WEDSTRIJD
04.08.20 | 1e ronde | Oceane Dodin | Tamara Zidansek | 2-6, 6-4, 6-4 | Palermo | Clay |
STATISTIEKEN
Oceane Dodin | Tamara Zidansek | |
1e Service % | 53/96 (55%) | 59/88 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/53 (66%) | 33/59 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/43 (33%) | 15/29 (52%) |
Benutte Breakpoints | 6/12 (50%) | 6/10 (60%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/88 (45%) | 47/96 (49%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 89/184 (48%) | 95/184 (52%) |
Dubbele fouten | 7 | 7 |
Aces | 5 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Oceane Dodin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Tamara Zidansek | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Oceane Dodin | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Tamara Zidansek | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Oceane Dodin | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Tamara Zidansek | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Oceane Dodin | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-5 | Tamara Zidansek | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
2-6 |
2 | ||
Oceane Dodin | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Tamara Zidansek | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Oceane Dodin | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Tamara Zidansek | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Oceane Dodin | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Tamara Zidansek | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Oceane Dodin | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Tamara Zidansek | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Oceane Dodin | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Tamara Zidansek | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Oceane Dodin | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Tamara Zidansek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Oceane Dodin | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Tamara Zidansek | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Oceane Dodin | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Tamara Zidansek | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Oceane Dodin | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Tamara Zidansek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oceane Dodin | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Tamara Zidansek | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Oceane Dodin vs. Tamara Zidansek - onderlinge wedstrijden
23.03.21 | Kwalif. | Oceane Dodin | Tamara Zidansek | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | Miami | Hard |
04.08.20 | 1e ronde | Oceane Dodin | Tamara Zidansek | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Palermo | Clay |
Oceane Dodin form & Tamara Zidansek form
Oceane Dodin - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
24.03.24 3e ronde | vs. Cori Gauff | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 2e ronde | vs. Arantxa Rus | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Clara Tauson | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Heather Watson | 6-4, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
14.03.24 Kwartfinale | vs. Diana Shnaider | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Martina Trevisan | 7-5, 4-6, 7-69 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Madison Sieg | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.24 2e ronde | vs. Daria Kasatkina | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
07.03.24 1e ronde | vs. Elina Avanesyan | 1-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Magali Kempen | 0-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Julia Stusek | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Yuriko Miyazaki | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Lois Boisson | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
22.01.24 4e ronde | vs. Qinwen Zheng | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.01.24 3e ronde | vs. Clara Burel | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Martina Trevisan | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Lin Zhu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
04.01.24 Kwartfinale | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 1-3, - Oceane Dodin - scratch | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Erika Andreeva | 7-65, 6-76, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Daria Snigur | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Audrey Albie | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Alina Charaeva | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Andreea Mitu | 6-712, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Daniela Vismane | 5-7, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
19.11.23 Finale | vs. Alexandra Eala | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Hanne Vandewinkel | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |
Tamara Zidansek - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-3, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Jule Niemeier | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Clara Tauson | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 6-72, 6-72 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Elena Pridankina | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Katie Volynets | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Nadia Podoroska | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Schmiedlova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
11.11.23 | vs. Jasmine Paolini | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 | vs. Yulia Putintseva | 6-2, 2-6, - Tamara Zidansek - scratch | wedstrijd detail | |
07.11.23 | vs. Daria Saville | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 4-6, 1-3, - Tamara Zidansek - scratch | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Sara Errani | 2-6, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
16.09.23 Halve finale | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Erika Andreeva | 6-4, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Pia Lovric | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
10.09.23 Finale | vs. Rebecca Sramkova | 3-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.09.23 Halve finale | vs. Alize Cornet | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Katarzyna Kawa | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 6-1, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
25.08.23 Kwalif. | vs. Tatiana Prozorova | 6-711, 6-3, 6-78 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Sramkova | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
12.08.23 Halve finale | vs. Julia Grabher | 6-4, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.08.23 Kwartfinale | vs. Sara Errani | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Daniela Seguel | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Lola Radivojevic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |